mafia-hayranlari-mutlu-tommy-angelolu-oyun-geliyor-ciDJViWB.jpg

Mafia hayranları mutlu! Tommy Angelo’lu oyun geliyor

Take-Two Interactive tarafından yayımlanan ve dünya çapında geniş bir hayran kitlesine sahip Mafia oyun serisi, oyuncuların favorileri ortasında yer alıyor. Son gelişmelere nazaran bu oyuncuları sevindiren bir haber var. O denli ki sevilen serinin yeni üyesi için geri sayımın başladığı argüman edildi. İşte ayrıntıları…

Yeni Mafia oyunu, yakında duyurulabilir

Mafia oyun serisi, birinci olarak 2002 yılında piyasaya sürülen Mafia 1 ile başladı ve 2010’da Mafia 2, 2016’da ise Mafia 3 oyunları takip etti. Bu üç oyun, 2020 yılında tekrar üretimleriyle tekrardan oyunculara sunuldu. Son gelişmelere nazaran bu oyunlar ortasına bir imal daha ekleniyor.

Oyun dünyası ile ilgili muteber kaynaklardan Kurakasis, Take-Two’nun yakın vakitte yeni bir Mafia oyunu duyuracağını sav etti. Bunun için net bir tarih paylaşılmadı lakin oyun için marka tescili alındığı söyleniyor. Bu da duyuru için önümüzde çok da uzun bir mühlet kalmadığı manasına geliyor.

Geçen yıl Mafia serisinin geliştirici şirketi tarafından ‘henüz duyurulmamış çok platformlu’ olarak tanımlanan bir oyun için iş ilanı açılmıştı. Kelam konusu bu oyunun ne olduğu bilinmese de Mafia serisine ilişkin olacağı tez ediliyordu.

Oyun dünyasının muteber isimlerinden Kotaku, Mayıs 2022’de serinin yeni üyesinin mafyanın doğum yeri olan Sicilya’da başlayacağını ve oyuncuların Tommy Angelo karakterini denetim edeceğini ortaya çıkarmıştı. Oyun dünyasının en sevilen karakterlerinden Tommy Angelo’nun yeni oyunda da var olacak olması, serinin hayranlarını heyecanlandırdı.

Peki siz bu bahis hakkında neler düşünüyorsunuz? Yeni oyundan beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Comments are closed.