iphone-16-plus-tasarimi-sizdirildi-1h5dkIVE.png

iPhone 16 Plus tasarımı sızdırıldı!

Apple severlerin heyecanla beklediği iPhone 16 serisinin sızıntıları giderek artıyor. Çin kökenli bir sızıntı kaynağına nazaran, iPhone 16 Plus modeli şimdiye kadar sunulan iPhone renk seçeneklerini genişletmeye hazırlanıyor.

iPhone 16 Plus işte bu renklerle gelecek

Standart iPhone 15 Plus renklerine ek olarak, iPhone 16 Plus’ın yedi farklı renkte geleceği tez ediliyor. Bunlar ortasında mavi, pembe, sarı, yeşil, siyah, beyaz ve mor yer alıyor. Bu renk seçeneklerinin, iPhone 16’nın standart boyutundaki karşılığına da sunulup sunulmayacağı ise şimdi netlik kazanmış değil.

Sadece iPhone 16 Plus değil, tıpkı vakitte iPhone 16 Pro modelleri için de heyecan verici yenilikler bekleniyor. Söylentilere nazaran, iPhone 16 Pro’nun “uzay siyahı” ve “gül” titanyum renk seçenekleriyle geleceği belirtiliyor.

iPhone 15 Pro modellerinde bulunan “mavi titanyum” renginin ise yerini gül rengine bırakacağı tabir ediliyor. Ayrıyeten, “uzay siyahı” olarak isimlendirilen bir renk seçeneği, iPhone 14 Pro serisinden hatırlanabilecek bir renge benzeyecek ve Siyah Titanyum’un yerini alacak.

Bununla birlikte iPhone 16 Pro modellerinin öbür renk seçeneklerinde de kimi değişiklikler olması bekleniyor. Doğal ve Beyaz Titanyum renklerinin, daha evvelki modellere kıyasla hafif ton farklılıklarıyla sunulacağı söylentiler ortasında. Doğal Titanyum, daha besbelli bir gri tonuna sahip olacakken, Beyaz Titanyum ise gümüş beyazına daha yakın bir renge dönüşecek.

iPhone 16 serisi, ekseriyetle sonbahar aylarında Apple’ın klasik olarak düzenlediği etkinliklerinde tanıtılıyor. Lakin kesin çıkış tarihi ve öteki özellikler hakkında net bilgilere şimdi sahip değiliz. Siz ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Comments are closed.