ipad-kucuk-2024e-dair-ortaya-cikan-tum-soylentiler-LYrdFgst.jpg

iPad Küçük 2024’e dair ortaya çıkan tüm söylentiler!

Apple’ın bu yılın sonlarına hakikat piyasaya süreceği söylenen yedinci kuşak iPad Küçük 2024 için beklenti artıyor. Analistler ve teknoloji meraklıları tabletle ilgili detayları merakla bekliyor. Çeşitli kaynakların muhtemel yükseltmeler ve geliştirmelerle ilgili söylentilerini sizler için bir ortaya getirdik.

iPad Küçük 2024’ten ne bekliyoruz? İşte söylentiler

Ekran değişiklikleri:

Öne çıkan söylentilerden biri, Apple’ın kimi kullanıcıların mevcut modelde yaşadığı kaydırma sıkıntısını ele alacağı tarafında. Dikey olarak kaydırıldığında metinde hafif bir eğilme ile meydana gelen bu olay, ekran aksamının döndürülmesiyle giderilebilir. Apple, ekranın tarafını değiştirerek, iPad Küçük 2024’ün küçük ekranında göze çarpan dikkat dağıtıcı bu etkiyi en aza indirebilir.

Donanım yükseltmeleri:

Donanım için beklentiler yüksek. Söylentiler daha süratli bir işlemciye, muhtemelen A16 Bionic yahut hatta bir M serisi işlemciye işaret ediyor. Apple A16 Bionic’i tercih ederse iPad Küçük 2024, Wi-Fi 6E ve Bluetooth 5.3 takviyesinin yanı sıra kıymetli performans geliştirmeleri de alabilir.

Kamera yükseltmeleri:

Çok fazla söylentinin olduğu bir öbür alan da hem ön hem de art kamera. Son iPad Küçük sürümünden bu yana 850 günden fazla bir müddet geçti. Münasebetiyle kameraların yükseltilmesi yüksek ihtimal görülüyor.

Olası iyileştirmeler ortasında daha yüksek çözünürlüklü sensörler, gelişmiş düşük ışık performansı ve aygıtın fotoğrafçılık ve videografi yeteneklerini daha da yükselten gelişmiş görüntüleme özellikleri yer alabilir.

Yeni renkler:

Apple’ın çok çeşitli renk seçenekleri sunma huyunu hepimiz biliyoruz. Söylentiler, iPad Küçük 2024’ün yeni renk seçenekleri sunacağını öne sürüyor. Detayları bilinmemekle birlikte, olasılıklar ortasında Siyah, Mavi, Yeşil, Sarı ve Pembe üzere standart iPhone 15 serisinden esinlenen renkler yer alıyor.

Apple’ın yedinci jenerasyon iPad Küçük 2024 tanıtımı için heyecan artıyor. Bu ortada, geçtiğimiz yıldan beri söylentilerin hepsinde yer alan OLED panel için Apple’ın planının yalnızca iPad Pro’da yer alması istikametinde olduğu bildiriliyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Comments are closed.