ios-175-icin-birinci-beta-guncellemesi-yayinda-xydEhs1v.jpg

iOS 17.5 için birinci Beta güncellemesi yayında!

Apple, geçtiğimiz mart ayında iOS 17.4 sürümünü yayınladı. Bu tarihi güncelleme, iPhone’da alternatif uygulama mağazalarının, üçüncü taraf ödeme sistemlerinin ve alternatif tarayıcı motorları dayanağının önünü açtı. Artık ise Apple, iOS 17.5 için kolları sıvadı. Yeni sürüm için çalışmalarını sürdüren şirket, birinci beta güncellemesini yayınladı. Pekala geliştiriciler için sunulan bu güncelleme nasıl indirilir? İşte iOS 17.5 Beta 1 ile ilgili tüm detaylar…

Geliştiriciler için iOS 17.5 Beta 1 yayınlandı!

Apple, geçtiğimiz dakikalarda iOS 17.5 için birinci beta güncellemesini test etme gayesiyle geliştiricilere sundu. Bu yeni sürümün ne üzere yenilikler getirdiği şimdilik bilinmiyor. Önümüzdeki günlerde muhakkak olacaktır.

Geliştiriciler, Ayarlar uygulaması üzerinden Genel > Yazılım Güncelleme kısmından ilgili güncellemeyi indirip kurabilir. Bu güncellemeyi yüklemek isteyen kullanıcıları, yeni sürümde birçok yanılgının yer alabileceği konusunda uyaralım. Bu da kullanıcı tecrübesini düşürebilir.

Güncellemeyi indirebilmek için şu adımları takip etmelisiniz;

  • 1. Adım: Birinci olarak iPhone’unuzda Ayarlar uygulamasını açın.
  • 2. Adım: Genel > Yazılım Güncelleme kısmına giriş yapın.
  • 3. Adım: iOS 17.5 Beta 1 isimli güncellemeyi indirin.
    • Eğer geliştirici olarak kayıtlı değilseniz yeni bir güncelleme görünmeyecektir.
  • 4. Adım: İndikten sonra heyetimi başlatabilirsiniz.

Peki ya siz bu bahis hakkında neler düşünüyorsunuz? Yeni güncellemeyi indirdiniz mi? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Comments are closed.