hem-suratli-hem-katlanabilir-huawei-pocket-2-canli-kanli-gorundu-OLMhWdIE.jpg

Hem süratli hem katlanabilir: Huawei Pocket 2 canlı kanlı göründü!

Huawei‘nin yakında tanıtacağı yeni katlanabilir telefon modeli Huawei Pocket 2canlı görselleri ile karşımıza çıktı. Tabi aygıtın renk seçenekleri ve birtakım özellikleri de ortaya döküldü. İşte karşınızda tüm ayrıntılarıyla katlanabilir Huawei Pocket 2.

Huawei Pocket 2 ne vakit tanıtılacak?

Dün yeni katlanabilir telefonu için lansman tarihini bildiren Huawei, hazırlıkları tamamlamış üzere duruyor. 22 Şubat’ta Huawei Pocket 2‘yi gözler önüne sürecek olan şirket, lansmana kadar özellikleri ve tasarımı bilinmeyen tutamadı. Bugün gelen sızıntılar aygıtın kapak ve kamera dizaynını gözler önüne sürdü. Hem de canlı vaziyette.

Sızdırılan görsellerle mor, siyah ve beyaz renk seçenekleri ile geleceğini öğrendiğimiz Huawei Pocket 2, art tarafında iki dairesel delik taşıyor. Bu dairelerin birisi kameraları içerisinde barındırırken, başkası ikincil ekranı içerisinde saklıyor. Bu ekran bir katlanabilir telefona nazaran hayli ufak olsa da aygıtın genel dizaynını çok yeterli tamamlamış diyebiliriz. Tasarım kanadına tekrar dönecek olursak kapak kısmındaki biçimlerin Huawei Pocket 2’ye çok yakıştığı da gözden kaçmıyor.

Yine sızıntılara nazaran Kirin 9000S yonga setinden güç alacak olan Pocket 2, kasa içerisinde 4520 mAh‘lik bir batarya taşıyacak. Bu pil için 66W hızlı şarj takviyesi de sunacak olan katlanabilir telefon, 12GB RAM bellek ile güçlenecek. Harmony OS 4 işletim sistemi ile çalışacak olan Pocket 2, depolama için 512GB’lık büyük bir alan sunacak. Büsbütün su geçirmez bir yapıya sahip olan Pocket 2, yana monte parmak izi sensörünü de beraberinde getirecek.

Deri, cam ve plastik olmak üzere birden fazla art kapak tasarımı ile geleceği öne sürülen Huawei Pocket 2 için şimdilik söyleyeceklerimiz bu kadar. Dahası 22 Şubat‘ta gerçekleşecek olan lansmanda ortaya çıkacak. Sizce şirket Pocket 2 için ne kadar fiyat biçecek? Fikirlerinizi yorumlara bekliyoruz.

Comments are closed.