casper-via-x40-tanitildi-iste-ozellikleri-ve-fiyati-hRJNdsXv.jpeg

Casper VIA X40 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

Akıllı telefon pazarındaki çalışmalarını sürdüren Casper, özellikleriyle ve fiyatıyla kullanıcıları üzmeyecek VIA X40 modelini kullanıcıların beğenisine sundu. Pekala akıllı telefon neler vadediyor? İşte Casper VIA X40 özellikleri ve çok daha fazlası!

Casper VIA X40 özellikleri

Casper VIA X40 modelinde 6.67 inç FHD+ çözünürlüklü 120 Hz yenileme suratı sunan AMOLED bir panel karşımıza çıkıyor. Dahası, akıllı telefonda delikli bir ekran tasarımı bizleri karşılıyor.

Önde 24 Megapiksellik bir selfie kamerası yer alırken, art cephede 50 Megapiksel ana kameranın yanı sıra 5 Megapiksel + 2 Megapiksel yardımcı sensörlere yer veriliyor. Burada kullanıcılara 14 farklı kamera modunun sunulduğunu da belirtelim.

Akıllı telefonda 8 GB RAM + 8 GB Sanal RAM’in yanı sıra 256 GB dahili depolama mevcut. Bununla birlikte kullanıcılar dilerse 1 TB’a kadar depolamada artırıma gidebiliyorlar.

Casper VIA X40 modeli 33W suratlarında şarj olabilen 5.000 mAh’lik bir pilden besleniyor. Bunun dışında NFC üzere kullanıcı tecrübesini uygunlaştıran özellikler de aygıtta yer alıyor.

Güncelleniyor!

Comments are closed.