haziran-ayinda-hangi-android-telefonlar-tanitilacak-nD9G9QnG.jpg

Haziran ayında hangi Android telefonlar tanıtılacak?

Bugün Oppo, Huawei, Honor ve vivo‘nun beklenen akıllı telefon modelleri için tarih verildi. Digital Chat Station tarafından gelen bilgiler, markaların uzun müddettir konuşulan modellerini çabucak hemen tıpkı tarihte piyasaya süreceğini bildiriyor. Pekala Haziran 2024’te hangi Android telefonlar tanıtılacak?

Haziran ayında dört yeni orta segment model geliyor!

Son devirlerde artan fiyatlar nedeniyle kullanıcılar orta segment eserlere ağır ilgi göstermeye başladı. Bunun şuurunda olan üreticiler ise fark ettiğiniz üzere piyasaya daha fazla orta segment aygıt çıkarmaya başladı. Şirketlerin yakında çıkaracağı akıllı telefonlar ile ilgili paylaşım yapan Digital Chat Station, Haziran 2024’te vivo S19, Huawei Nova 13, Oppo Reno 12 ve Honor 200 serisinin tanıtılacağını bildirdi.

İlk olarak Oppo ile başlamak gerekirse Reno 12 serisine ilişkin evvelki sızıntılar aygıtların yapay zeka takviyeli kameraları ile ön plana çıkacağını söylüyordu. İşlemci tarafında ise en üst modelde Snapdragon 8 Gen 2 ya da Gen 3‘ü kullanacak olan Reno 12 modelleri, giriş ve orta düzey modellerin işlemcileri ile orta segmente hitap edecek. Bugün gelen sızıntılara nazaran Haziran ayında tanıtılacak olan Oppo Reno 12 ailesi, Haziran’da tanıtılacak olan en düzgün orta segment modeli bünyesinde barındıracak üzere duruyor.

Honor da Haziran ayında ismini sıkça duyacağımız markalar ortasında yer alıyor. 200 serisini muhtemelen belirtilen ay tanıtacak olan şirket, şimdilik sadece Honor 200 Lite modeli ile sertifikasyon sitelerinde göründü. Özellik tarafında tüm bilgileri bilinmeyen tutan Honor, 100 serisini göz önünde tutarsak orta-üst segmente hitap eden Honor 200 modelleri ile Haziran ayında kullanıcıların beğenisini toplayacak.

Gelelim vivo ve Huawei’ye. vivo S18 modelleri elbet tasarım ve özellik bakımından bekleyenlerini tatmin etti. Artık vivo S19‘u gözler önüne sürmeye hazırlanan şirket, sızıntılar doğruysa Haziran ayında yeni orta segment modelini pazara sunacak. Huawei de Nova 13 modeli ile orta segment kervanına katılacak.

Sızıntılara bakılırsa Haziran 2024 orta segment Android telefonlar bakımından oldukça süratli geçecek. Siz bu modeller ortasından hangisini satın almak isterdiniz? Görüşlerinizi yorumlara bekliyoruz.

Comments are closed.