hairdresser-simulator-kuaforluk-tecrubesiyle-geliyor-PXt7sKhi.jpg

Hairdresser Simulator Kuaförlük Tecrübesiyle Geliyor

 
Simülasyon oyunlarını çabucak hemen hepiniz bilirsiniz. Bir mevzu üzerinde gerçekçi bir tecrübe sunan ve o husus üzerine ağırlaşan bir yapıyı bünyesinde barındırıyor. Bu üretim ise büsbütün kuaförlük işini bizlere veriyor ve burada usta olmaya çalışıyoruz. Oyunda istediğimiz halde farklı stillerde saçlar kesebiliyor, saçları burada yıkayabiliyor, onları boyayabiliyor ve istediğimiz üzere bu saçlarla oynayabiliyoruz. Birebir vakitte kendi karakterimize oluşturabileceğimiz ve kendi karakterimizle birlikte bir kuaför dükkanı açabileceğimizi yakında makaslarımızı elimize alabiliyor ve kuaförlük dünyasına burada derin bir seyahate çıkıyoruz.
 
Elbette bu şekil oyunlarda art planda bir kıssa bulunmuyor, oyunda kuaförlük tecrübesi bizlere geniş kapsamlı olarak sunuluyor ve burada yapabilecekleriniz epey fazla değişkenlik gösterebiliyor. Bu değişkenlikle birlikte her bir oyuncu burada farklı bir tecrübe elde edebiliyor ve tam bir kuaförlük dükkanı tecrübesini burada görebiliyorsunuz. Birebir vakitte yalnızca saç kısmı değil, kendi salonunuzu büyütmek ve salonunuzu tasarlamak için burada çeşitli ataklar yapabiliyor ve salonunuzu genişletmek için de elbette kazandığınız parayı buraya harcayabiliyorsunuz. Bir yandan saç kesiti simülasyonu öteki yandan ise dekore etme simülasyonu ile bir arada hoş bir tecrübenin kapısı burada bizleri aralanıyor, diyebiliriz.
 
Oyun içerisinde temel olarak kuaförlük tecrübesi bizlere aktarılıyor ve kuaförlük dünyasına adım attığımız müddet boyunca kendi salonumuzu, yani dükkanımızı genişletmek için elimizden geleni yapmaya koyuluyoruz. Öbür taraftan burada çalışanları işe almak için elbette para kazanmak durumunda kalıyoruz. Bu ortada yalnızca biz değil, birebir vakitte çalışanları işe alarak daha kolay bir biçimde işimizi büyütebiliyor, daha fazla müşteriye burada hizmet verebiliyor ve elimizden geliyor ne yaparak burada daha süratli bir formda para kazanabiliyoruz. Elbette her müşterinin burada farklı formlarda istekleri bulunuyor, bu istekleri yerine getirmek ve başka müşterilerle birlikte toplu bir halde ilgilenmek için çalışanları işe almanız gerekiyor.
 
 
 
Bu çalışanların yeteneğine nazaran ve birebir vakitte alacağı paraya nazaran elbette değerlendirebiliyor ve hangisinin işe alınacağına, hangisinin işe alınmayacağını büsbütün siz karar verebiliyorsunuz. Kuaförlük mesleğinde en güzel halde ilerlemek ve birebir vakitte bu meslek üzerinde usta olmak muhakkak bir vakit gerektiriyor. Siz de bu oyundaki yerinizi alarak uzunca vakitler geçirebilir ve hangi ögelerin yapılması gerektiğine ve hangi ögelerin yapılmaması gerektiğini siz karar verebilirsiniz ve böylelikle kuaförlük mesleği üzerinde büsbütün usta bir halde evrakınızı alabilirsiniz.
Kendi yaratıcılığınızı ortaya çıkarabileceğiniz ve birebir vakitte müşterilerin isteklerine yerine getirebileceğiniz üretiminde birtakım müşteriler elbette kendi istekleri doğrultusunda çeşitli direktifleri size veriyor ve siz de ona nazaran bir atak yapmak durumunda kalıyorsunuz. Fakat birtakım müşteriler ise büsbütün akışı size bırakıyor ve burada yaratıcılığınızı ortaya çıkarabilecek sistemler bize veriliyor. Bu ipleri elimize aldığımız müddet boyunca elbette hoş bir formda saçları kesmek, saçları boyamak yahut saçlara bakım yapmak büsbütün bizim işimiz oluyor. Saçları en âlâ halde onarmak yahut durulamak için burada elbette yapılabilecekler karşımıza çıkıyor.
 
Bunları yaparak da müşterileri mutlu etmek durumunda kalıyor ve müşteri memnuniyetiyle birlikte ne kadar çok müşteriyi şad edersek o kadar çok paranın sahibi olabilir ve böylelikle daha fazla müşterinin bize gelmesini sağlayabiliriz. Esasen bu stil oyunlarda siz de biliyorsunuz ki ne kadar çok müşteriyi bünyenize çekebilirseniz ve ne kadar çok müşteriyi mutlu ederseniz, o kadar çok daha süratli bir formda müşteriyi kapınıza çekebilir ve böylelikle çok daha süratli bir halde tanınan duruma gelebilirsiniz. Popülerlik durumu bu oyunda da yer alıyor ve bu popülerlik durumuna nazaran de süratli bir formda gelişip gelişmeyeceğiniz değişkenlik gösterebiliyor.
 
 
Basit bir saç kesitinden elbette ayrıntılı saç kısımlarına kadar çok farklı ayrıntılara geçiş yapabileceğiniz üretimde farklı aletler kullanabiliyorsunuz. Kuaförlük mesleği içerisinde kullanabileceğiniz makaslar, taraklar, makineler ve daha fazlası yer alıyor. Tıpkı vakitte bakım yapabileceğiniz ve boyayabileceğiniz saçlar da karşınıza çıkıyor ve onları istediğiniz renge boyayabiliyor ve boyaları da elbette hakikat halde harmanlamanız gerekiyor. Gerçek hayattan esinlenilen bu üretim içerisinde gerçek hayatta nasıl bir yapı benimsenmişse, tıpkı formda bu oyunda da yer alıyor ve bunları da gereklilikleri yerine getirebiliyor ve böylelikle oyunda usta bir kuaför olmak için farklı hallerde çabalayabiliyorsunuz.
 
Elbette bu usul oyunlarda her bir oyuncu farklı bir halde yer alabiliyor ve yapabilecekleriniz burada değişkenlik gösterebiliyor. Bu değişkenliklerle birlikte saçları farklı hallerde kesebiliyor, boyayabiliyor, hacim verebiliyor, form verebiliyor ve daha fazlasını gerçekleştirebiliyorsunuz. Kendi niteliğinizi ve karakterinizi hünerlerini yükseltebileceğiniz ve birebir vakitte kuaförlük mesleği üzerinde usta olabileceğiniz yapı hem sabır gerektiriyor hem de eğlenceli bir yapıya sahiptir. Zira yapabilecekleriniz burada hayli fazla değişkenlik gösterdiğinden ötürü, birebir vakitte kendi yaratıcılığınızı ortaya çıkarabilir ve başka taraftan ise süratlice paranızı kazanarak kendi salonunuzu büyütebilirsiniz.
Oyunda yer aldığınız mühlet boyunca kendi salonunuzu büyütmek için elbette farklı noktalara değinmemiz gerekiyor. Bu noktada salonunuzu genişletmek ve tıpkı vakitte salonunuza farklı odalar katmak büsbütün sizin işiniz oluyor. Başka taraftan daha fazla müşteriyi bünyenize çekmek için yeni yeni koltuklar getirebiliyor, buralara müşterilere oturtabiliyor ve saç yıkama alanı üzere çeşitli kısımlar ekleyebiliyorsunuz. Bunun dışında salonunuzu genişleterek daha fazla müşteriyi bünyenize çekerek daha süratli bir formda para kazanabilir ve etraftaki dekorasyon ögelerini da kendiniz seçebilir ve yerleştirebilirsiniz. Örneğin bir aynayı satın alıp istediğiniz kısma yerleştirebilir ve bu aynayı dilediğiniz üzere müşterilere sunabilirsiniz. Bu şekil oyun içerisinde farklı dekorasyon ögelerini satın alabileceğiniz ve dekorasyon ögeleri ile bir arada salonunuzu şenlendireceğiniz bir yapı bulunuyor ve bunlarla bir arada de dilediğiniz biçimde öbür öncülerden farklı olabilir ve müşterileri kendinize çekmek için bu dekorasyon ögelerinden yararlanabilirsiniz. Gerçekçi bir formda çıkan bu ögelerle birlikte oyunda hoş bir tecrübe elde edebiliyoruz.
 
 
 
Oyunda öncelikle müşteriyi elbette koltuğa oturtabiliyor. Ondan sonraki süreçte onun ne istediğine bakabiliyor ve ne istediğine bağlı olarak değişkenlik gösteren vazife dizisine adım atabiliyorsunuz. Örneğin, bir müşteri küt kesim isterse, o müşterinin elbette saç bölümüne hakikat bir formda yapmanız gerekiyor ve düz bir biçimde makasınızı saça hakikat getirmeniz lazım. Bu halde müşteri memnuniyeti sağlayarak başka müşterileri de kendinize çekebilirsiniz. Öteki taraftan, bir müşteri saç boyama konusuna değinmek isteyebilir ve saçlarının boyanmasını dileyebilir. İşte bu durumda ise saç boyama alanında o müşteriyi götürebilir ve bu halde saçları boyayabilir ve kalıcı bir hacim kazandırabilirsiniz. İşte bu formda farklı misyonlar ve müşteri istekleri bulunuyor. Bu misyonları ve müşteri isteklerini yerine getirerek daha süratli bir halde para kazanabilir ve böylelikle daha fazla müşteriyi bünyenize çekebilirsiniz. Ne kadar çok uygun iş başarırsanız, o kadar çok popülerliğiniz artış gösterebilir ve böylelikle tanınan olarak daha fazla müşteri kendinize çekerek süratli bir başlangıç sağlayabilirsiniz.
Elbette oyun içerisinde birinci etapta zorla bir yapının olduğundan bahsedebiliriz. Zira oyuna alışma sürecinin muhakkak bir noktaya kadar olduğunu ve birebir vakitte kimi noktalara dikkat etmeniz gerektiğini anlamanız muhakkak bir vakit alabilir. Lakin bu noktadan sonra elbette işler biraz daha kolaylaşabilir. Fakat gittikçe müşteri isteklerinin daha güçlü bir formda bizlere sunulması elbette işimizi uzatan ve zorlaştıran ögeler ortasında da bulunuyor. Lakin siz tüm ayrıntıları hakim olduktan sonra elbette yapabileceklerinizi burada kolay kolay yapmaya çalışıyor ve süratli bir halde de müşterileri mutlu etmeye başlıyorsunuz.
 
Yukarıda bahsettiğimiz üzere işlere yetişemediğiniz yorumlarda çalışanları işe alabilir, bu çalışanları dilediğiniz biçimde yönlendirebilir ve hangi vazifesi vermek isterseniz yahut hangi müşteri ile ilgilendirmek isterseniz ona nazaran atak yapabilir ve böylelikle müşterilerle bir arada daima bir ortada ilgilenmek durumunda kalırsınız. Bu sayede süratli bir formda para kazanabilir ve salonunuzu daha süratli bir formda büyütebilirsiniz. Bu da oyunda süratli bir başlangıç yapmanın ve daha süratli bir biçimde ilerlemenin yolları ortasında bulunuyor. Bununla bir arada işlerinizi daha süratli bir biçimde yükseltebilir ve daha tanınan hale gelebilirsiniz.
 
 
Renkler ve katmanlarla deneme yapabileceğiniz ve saç bakımını unutmayacağınız üretimde istediğiniz üzere saçları boyayabilir ve en yeterli eserleri burada kullanmak durumunda kalırsınız. Elbette öteki taraftan saçları yıkanması gereken bir müşteri varsa, onların saçlarını yıkamak için saçlarını kullanabilirsiniz. Bu saç yıkama işinden sonra onların saçını kurutmak için elbette elinizi fön makinesine götürmek durumunda kalırsınız ve daha sonrasında ise saç şekillendirme kısmına geçiş yaparsınız. Saç şekillendirme kısmında ise müşterinin istediği bir saç tarzı varsa, ona nazaran atılım yapabilir ve böylelikle bu süreci de yanlışsız bir halde gerçekleştirmek durumunda kalırsınız.
 
Diğer taraftan gerçek hayatta bildiğiniz üzere balyaj ve öteki saç süreçlerinin burada olduğuna vurgu yapabilirsiniz. Saçları yıkamak yahut saçları hacim vermek için de farklı bakım yağları kullanabilir, tıpkı vakitte fön makinesi ile birlikte daha farklı işler başarabilirsiniz. Gerçek hayatta nasıl kuaför işleri varsa, bu oyunda da tıpkı biçimde yer bulabilir ve yapabilecekleriniz burada epey değişkenlik gösterebilir. Kendi tarzınızı ve marifetinizi geliştirebileceğiniz ve müşterilerin beklentilerini karşılayabileceğiniz bu üretimde, birebir vakitte üstte bahsettiğimiz üzere bir karakter oluşturabilirsiniz. Bu karakterle bir arada oynamak ismine alabileceğiniz yeni adımlar yer alıyor.
 
Karakter oluşturma ekranı ile birlikte istediğiniz halde burada bayan yahut erkek olarak yaratabiliyorsunuz. Karakterinizin her bir noktasına dokunabilirsiniz, hem gözlerinden, hem kaşlarından, hem yüz sözlerinden ve daha fazla ayrıntısını burada sergileyebilirsiniz. Burun büyüklüğünden, gözlerin büyüklüğüne, renklerine ve hatta giydiği kıyafete kadar epeyce fazla değişkenlik gösteren bir karakter oluşturma ekranı bulunuyor. Bu karakter oluşturma ekranı ile bir arada dilediğiniz formda kuaför işinize adım atma fırsatı elde edebiliyorsunuz.
 
Görünümünüzü değiştirebileceğiniz yeni saç modelleri deneyebileceğiniz üretimde, tıpkı vakitte kendi yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için bir sandbox modu bulunuyor. Bu mod ile istediğiniz üzere denemelerde bulunabilir, dilediğiniz kuaför tecrübesini oyunu adapte etmeye çalışabilir ve birebir vakitte saçlara nasıl bir yapı uygulamak istiyorsanız burada rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Zira burada rastgele bir misyon bulunmuyor ve vazife içeriksiz bir biçimde ilerlemeye başladığınız üretimde yaratacağınız, ortaya çıkarabileceğiniz bir mekanik bulunuyor.
Karakter oluşturma ekranı içerisinde birebir vakitte kendi fotoğrafınızı yükleyebileceğiniz bir yapı yer alıyor ve kendi fotoğrafınızı uygun olarak bir karakter modellemesi sizlere sunuluyor. Bu da oyunda yer alan ilgi alımlı mekaniklerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Bu kısım yapay zekaya ilişkin mi, değil mi, elbette o noktayı bilemiyoruz fakat sahiden de hoş bir mekanik olarak karşımıza çıktığını belirtebiliriz.
 
 
 
İstediğiniz halde kendi karakterinizi tasarlayabileceğiniz yahut fotoğraf yükleyerek kendi karakter modellemenize oluşturabileceğiniz ve hatta kendinizi bir ünlüye benzetebileceğiniz yapı bize geniş kapsamlı bir karakter oluşturma ekranı sunuyor. Bu ekran ile istediğimiz üzere karakterimizi oluşturabiliyoruz, düz, kıvırcık yahut daha öteki şık manzaralarla bir arada yer alabileceğimizi üretimde, kahkül saç kesiti ile birlikte de oyuna adapte olabiliyor, kuaförde kendimize ilişkin denemeler yapabiliyor ve bu denemelerle bir arada istediğimiz biçimde çeşitli fırsatlara sahip olabiliyoruz. Rastgele bir makas gerektirmeyen ve fotoğraf yok diyebileceğimiz karakter oluşturma ekranı nitekim de ayrıntılı bir formda karşımıza çıkıyor ve kuaför simülasyonu içerisinde sahiden de büyük bir yer kaplayacağını şu anda belirtebiliyoruz.
 
Oyunda birebir vakitte kendi makyajımızı yapmak için de istediğimiz biçimde el atabiliyoruz ve böylelikle modele, yani karakterimize taraf verebiliyoruz. Elbette bir bayan karakter seçtiğimiz vakit onun makyajından giysisine kuşamına kadar her şeyine dokunabiliyoruz. Bir erkek karakter seçtiğimiz vakit da tıpkı halde sakalından saçına kadar ve kıyafetine kadar her şeyine öbür bir bakış ve boyut kazandırabiliyoruz. Münasebetiyle görünümümüzü değiştirebileceğimiz ve tıpkı vakitte yeni bir saç modeli ile bir arada oyuna başlayabileceğimizi imalinde sonsuz olasılıklarla birlikte yer alabileceğimiz bir modun da olduğundan bahsediliyor ve burada istediğimiz biçimde oyundaki yerimizi alabiliyoruz ve kendimize usta olma yolunda ilerletmeye çalışıyoruz.
Diğer taraftan, oyun içerisinde bahsettiğimiz üzere kendi salonumuzu dizayn edebileceğimiz ve dekore edebileceğimiz bir yapı yer alıyor. Bununla bir arada kendi salonumuzu istediğimiz biçimde duvarlarını boyayabiliyor, duvarların renklerine büsbütün siz karar verebiliyor ve elinize fırçayı alıp burada dilediğiniz halde renk verebiliyorsunuz. Başka taraftan, elinize malı alarak buralardaki sıva işlerini de halledebiliyor ve tıpkı vakitte koltukların rengine, koltukların duruşuna, görünüşüne, tipine ve daha fazlasına karar verebiliyorsunuz. Salonunuzun nasıl olmasını istiyorsanız, burada tüm ayrıntılarla birlikte istediğiniz halde yer alabiliyor ve bu ufak ayrıntıların hepsine büsbütün siz hakim olabiliyorsunuz. Salonunuza koltuklar alabiliyor, masaları yerleştirebiliyor, aynalar koyabiliyor, yeni kuaför aletleri ve araçları alabilir ve daha fazlasını gerçekleştirebiliyorsunuz. Birebir vakitte, oyunda kuaför işlerinin haricinde bir dekore etmiş simülasyon ögeleri bulunuyor. Bu simülasyon ögeleri da elbette ayrıntılı bir biçimde karşımıza çıkıyor, diyebiliriz.
 
 
Popüler bir kuaför olma yolunda ilerleyebileceğimiz ve kendimizi öbür insanlara tanıtabileceğimiz üretimde, salonumuzu öncelikle satın alabilir ve bu salona dilediğimiz halde tekrar düzenleme işine girebiliyoruz. Elbette oyun içerisinde grafik ve animasyon manasında çok daha üst seviye bir tecrübenin olmadığından bahsedebilir ve simülasyon ögelerinin yer aldığı bu üretimler genel olarak bağımsız üretimciler ve tek kişi tarafından geliştirilen bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Münasebetiyle oyunda bu üslup üst seviye mekaniklerin olmadığından bahsedebilir ve gerçekçi bir yapının olmadığını da ortaya koyabiliyoruz. Fakat kuaförlük mesleği dahilinde yapabileceklerinizi bu oyun içerisinde direkt görebiliyor ve oyun sahiden de bu ismin hakkını veriyor, diyebiliriz. Hasebiyle bu duruma dikkat etmeniz ve beklentilerinizi bu noktada dengelemeniz ve düşük tutmanıza yarar var, diyebiliriz. Fakat bu halde oyundan zevk alabilir ve bu halde oyunda süratli bir formda ilerleyebilirsiniz.
Oyunda birebir vakitte derece sistemi bulunuyor.
 
Bu derece sistemi ile ne kadar çok yüksek dereceye sahip olursak, o derece daha farklı aletler araçlar alabilir ve daha fazla para kazandıracak müşterileri bünyemize çekebiliyoruz. Derecemiz ne kadar yüksekse, elbette o kadar çok yüksek para kazanabilir ve bu paraları da kendi salonumuz için harcayabiliyoruz. Böylelikle daha süratli bir halde müşterilere hizmet verebiliyoruz, şöhretimizi arttırabileceğimiz ve şöhret puanımızı yükseltebileceğimizi üretimde tüm müşteriler bizleri bekliyor ve bu müşterileri şad etmek büsbütün bizim işimiz oluyor. En seçkin müşterileri yanımıza çekmek ve bunun yanı sıra daha fazla para kazanmak için daha farklı işler yapmaya koyuluyoruz ve burada işlerimizi ne kadar çok güzel yaparsak, o kadar çok süratli bir formda para kazanmanın yollarını açabiliyoruz. Kendimizi geliştirebileceğimiz ve salonumuzu yükseltebileceğimiz oyunda yapabileceklerimiz bunlardan ibaret, diyebiliriz, ve daha fazlası da oyun içerisinde yer alacak.
 
 
 
Kısaca toparlayacak olursak, oyun içerisinde kendi karakterimizi tasarlayabileceğimiz yahut bir fotoğraf yükleyebileceğimiz bir karakter oluşturma ekranı bulunuyor. Bu karakter oluşturma ekranını açtığımız vakit elbette burada ayrıntılı bir halde karakterimize taraf verebiliyor ve giysisinden kuşamına kadar her şeyine karışabiliyoruz. Burada ünlü bir modeli benzemek için de elimizden geleni yapmaya koyuluyoruz. Favori bir ünlüye benzeyebileceğimiz ve kendi karakterimizi oluşturabileceğimizi üretiminde dilediğimiz halde özgürlük sunan bir yapı yer alıyor.
 
Kendi yapacağımız salonla birlikte elbette farklı salonlar satın alabilir, bu farklı salonlara geçiş yaparak bunların büyüklüğüne ve boyutuna karışabilir ve tıpkı vakitte oyundaki dekore etme sistemi ile birlikte de hangi ögenin yani hangi mobilyanın nereye geleceğini büsbütün siz karar verebiliyorsunuz. Bununla birlikte kendi salonunuzu büyütebiliyor ve kazandığınız paraları da direkt salonunuzu harcayabiliyorsunuz. Salonunuzu yenileyebileceğiniz, duvarlarınızı boyayabileceğiniz ve istediğiniz üzere dekore edebileceğiniz bu üretimde salon sizin aslında ekmek tekneniz olduğundan ötürü en düzgün formda müşterilere sunmak için elinizden geleni yapmaya koyuluyorsunuz. Münasebetiyle, salonunuzu ne kadar çok yeni tutarsanız ve ne kadar çok uygun gösterişli tutarsanız o kadar çok süratli halde müşterileri bünyenize çekebilirsiniz.
Diğer taraftan, 10 farklı kuaförlük hareketinin yani etkileşimin burada olduğunu söyleyebiliriz. Geliştirici grubun belirttiğine nazaran burada saçları yıkayabiliyor, şampuan ile birlikte elbette saçları temizleyebilir tıpkı vakitte yıkadıktan sonra bu saçları kurulayabiliyor. Öbür taraftan saçları fırça ile bir arada boyayabiliyor, kesebiliyor ve daha fazlasını gerçekleştirebiliyoruz. 10 farklı hareketin burada olduğundan bahsederek elbette oyunda gerçek hayatta olduğu üzere farklı farklı kesme de sürece hareketlerin olduğundan bahsedebiliyoruz. Müşterilerinin saçlarını elbette farklı kuaförlük araçları ile birlikte denetim edebiliyor ve bunlarla birlikte de en âlâ formda oyundaki yerimizi almaya koyuluyoruz. Kendi tarzımızı oyuna dahil edebileceğimiz makasları, jiletleri, fırçaları ve saç düzleştiricisini istediğimiz formda kullanabileceğimizi üretimde dilediğimiz üzere kendi ustalarımızı oyuna dahil edebiliyor ve burada hünerlerimizi sergileyebiliyoruz.
 
 
 
Ne kadar çok müşteri hizmet verirse ve ne kadar çok müşteri mutlu edersek o kadar çok süratli bir formda gelişip kar marjımızı burada arttırabiliyoruz. Salonumuzu yönetebileceğimiz ve birebir vakitte iktisadımızı en uygun biçimde tutabileceğimiz üretimde çalışanları da işe alarak bizlere yardımcı olmaları için bunları kiralayabiliyoruz ve aylık olarak elbette maaşlarını vermek durumunda kalıyoruz. Bu şekil oyunlardan hoşlanıyorsanız, elbette bu oyuna bir göz atabilir ve bir talih verebilirsiniz. Oyun kuaförlük simülasyonu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor ve şu anda Steam sayfasının olduğundan bahsedebiliyoruz. Oyun 6 Mart tarihinde Türkçe lisan dayanağı ile birlikte Steam platformu üzerinden PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor ve bu üslup oyunlardan hoşlanıyorsanız, bu oyunu istek listenize eklemenizde yarar var. Tıpkı vakitte bu oyuna bir göz atabilir ve bir talih verebilirsiniz diyebiliriz.

Comments are closed.