gta-5-icin-peacemaker-karakter-modu-geliyor-r5ri7tb3.jpg

GTA 5 İçin Peacemaker Karakter Modu Geliyor

 
Rockstar Games tarafından oyunculara sunulan açık dünya aksiyon macera oyunu Grand Theft Auto 5 için yeni modlar yayınlanmaya devam ediyor. Artık ise aktüel mod ikonik Peacemaker karakterini GTA 5 dünyasına dahil ediyor.
 
Peacemaker kendi animasyonlarıyla birlikte geliyor
 
 
 
Mod geliştiricisi JulioNIB tarafından yayınlanan Peacemaker modu bir oldukça ön plana çıkıyor. Mod, yalnızca karakteri oyun dünyasına dahil etmekle kalmıyor tıpkı vakitte kullanabileceği bir Jetpack sisteminin de beraberinde getiriyor. Ek olarak Sonic Boom Grenades, Torpedo ve Sonic Boom üzere birtakım eşsiz akın yeteneklerinin de olduğundan bahsetmemiz gerekiyor.
 
Mod geliştiricisi bunların dışında tıpkı vakitte John Cena’nın kendine has cümlelerini de oyuna dahil etmiş durumda. Bu satırlar Suicide Squad sinemasından ve Peacemaker dizisinden alıntı olarak karşımıza çıkıyor. Hayranlar için hakikaten de hoş bir mod diyebiliriz.
 
JulioNIB genel olarak Grand Theft Auto 5 için ilgi cazibeli modlar oluşturmaya ve kullanıcılara sunmaya devam ediyor. Şu anda bu modun erken erişim sürümünde olduğunu belirtelim. Münasebetiyle beta sürümü yalnızca Patreon üyelerine açık. Lakin modun final sürümüne ulaşıldığında tüm kullanıcılara fiyatsız bir halde sunulacak.
 
Mod tanıtım fragmanı 
 
 

Comments are closed.