gaminggentr-enermax-turkiye-distributoru-oldu-TGNI8IwN.jpg

Gaming.Gen.TR, ENERMAX Türkiye Distribütörü oldu!

1990 yılında kurulan ENERMAX, kuruluşundan bu yana harika kalitede bilgisayar bileşenleri tasarlayarak küresel pazarda isminden kelam ettirmeyi başardı. Kesim profesyonelleri tarafından da takdir edilen ENERMAX eserleri, Computex, Avrupa Donanım Mükafatları, Alman Tasarım Mükafatı, iF Tasarım, Red Dot, Good Design ve Tayvan Harikalık Mükafatları üzere itibarlı ödüllere layık görüldü.

Dünya’nın birinci modüler güç kaynağını, birinci 80+ sertifikalı güç kaynağını ve birinci ATX 3.0 ve ATX12VO güç kaynağını üreten ENERMAX, yenilikçilik ve teknolojik gelişmelere verdiği kıymetle de öne çıkıyor. Artık dünyada yakalamış olduğu bu başarıyı artık Türkiye’de Gaming.Gen.TR kalitesi ile bir arada sürdürecek.

ENERMAX’ın geniş eser yelpazesinde oyunculara ve bilgisayar kullanıcılarına hitap eden birçok eser bulunuyor. Güçlü ve verimli güç kaynakları, şık ve fonksiyonel PC kasaları, yüksek performanslı CPU soğutucuları, sessiz ve tesirli kasa fanları ve kullanışlı etraf üniteleri ENERMAX’ın eser gamında öne çıkan eserler ortasında yer alıyor.

Gaming.Gen.TR, Türkiye’nin önde gelen oyuncu bilgisayarları ve ekipmanları sağlayan platformlarından biri olarak, ENERMAX’ın Türkiye distribütörlüğünü üstlenerek oyunculara ve bilgisayar kullanıcılarına yeni bir soluk getiriyor. ENERMAX eserlerini Gaming.Gen.TR üzerinden satın alacak kullanıcılar, birebir vakitte 2 yıllık garanti mühleti boyunca birebir değişim imkânından da faydalanabilecek.

ENERMAX eserlerini ve eserlere ilişkin teknik bilgileri incelemek ve 2 yıllık birebir değişim garantisi ayrıcalığından yararlanmak için Gaming.Gen.TR adresini ziyaret edebilirsiniz. Eserlere erişmek ve incelemek için tıklayın.

Comments are closed.