final-fantasy-xiv-xbox-seriese-geliyor-tarih-verildi-YdF7PqLd.jpg

Final Fantasy XIV Xbox Series’e Geliyor: Tarih Verildi

 
Square Enix tarafından oyunculara sunulan devasa çok oyunculu ve çevrimiçi yapıyı bünyesinde barındıran rol yapma oyunu Final Fantasy XIV, beklenildiği üzere Xbox Series konsollarına geliyor. Açıklanan bilgilere nazaran oyunun yeni sürümü 21 Mart tarihinde piyasaya sürülecek ve böylelikle konsol oyuncuları da deneyimleyebilecek.
 
Final Fantasy XIV için Xbox Game Pass Ultimate gerekiyor
 
 
 
Oyunun Starter sürümü 21 Mart’tan 19 Nisan’a kadar sonlu bir mühlet için Xbox Game Pass Ultimate aracılığıyla elde edilebiliyor. Tıpkı vakitte Xbox Series konsolları için açık beta süreci şu anda devam ediyor ve oyuncular dilediği biçimde bu oyunun beta testine iştirak sağlayabiliyor.
 
Bildiğiniz üzere oyuncular tarafından sevilen Final Fantasy XIV şu anda PlayStation 4, PlayStation 5, PC ve Mac için mevcut durumda. Açıklanan bilgilere nazaran oyun dünya çapında 27 milyondan fazla oyuncuya konut sahipliği yapıyor ve geniş bir macerayı bünyesinde barındırıyor. Geniş kapsamlı bir kıssayı, savaşları ve keşfedilecek ortamlara adım atabileceğiniz bu imal büsbütün çevrimiçi odaklı bir halde karşımıza çıkıyor.
 
 

Comments are closed.