fallout-dizisinin-birinci-kismi-twitchte-izlenebilecek-JMAwJkNY.jpg

Fallout Dizisinin Birinci Kısmı Twitch’te İzlenebilecek

 
Amazon işbirliği tarafından izleyenlere sunulacak olan Fallout dizisi için geri sayım başladı. Amazon Prime Görüntü hizmeti kapsamında yayınlanacak yeni dizinin birinci kısmı hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Açıklanan ayrıntılara nazaran hayranlar birinci kısmı Shroud, BrookAB ve TheOnlyRyann üzere çeşitli yayıncılar aracılığıyla Twitch’te izleyebilecek.
 
Fallout dizisi için beklentiler yüksek
 
 
 
Başrollerinde Ella Purnell, Walton Goggins ve Aaron Moten’in yer aldığı dizinin yapımcılığını HBO tarafından izleyenlere sunulan Westworld dizisinin gerisindeki üretim şirketi Kilter Films üstleniyor. Kıyametten 200 yıl sonrasını husus alan dizide oyunda yer alan ikonik ortamlar, karakterler ve daha fazlası bulunuyor. Dizinin birinci kısmı ise 11 Nisan tarihinde geliyor.
 
Öte yandan Amazon yakın vakitte Prime Gaming üyeliği kapsamında Nisan ayının fiyatsız oyunlarını açıkladı. Şayet Prime aboneliğiniz varsa bu oyunlara fiyatsız olarak sahip olabilirsiniz. Aboneler Nisan ayında Fallout 76 da dahil olmak üzere 12 farklı oyunu indirebiliyor.
 

 

Tags: No tags

Comments are closed.