fallout-4-next-gen-guncellemesi-ne-vakit-geliyor-tum-ayrintilar-TbyUwfq4.jpg

Fallout 4 Next Gen Güncellemesi Ne Vakit Geliyor? Tüm Ayrıntılar

 
Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Bethesda grubunun üstlendiği Fallout 4 için yeni kuşak güncelleme yolda. Açıklanan ayrıntılara nazaran güncelleme 25 Nisan tarihinde PlayStation 5, Xbox Series ve PC için yayınlanacak.
 
Yeni Güncelleme oyunun kalitesini arttırıyor
 
 
 
Kıyamet sonrası açık dünya aksiyon rol yapma tecrübesini bizlere sunan Fallout 4’ün mevcut PlayStation 4 ve Xbox One sahipleri fiyatsız bir yükseltme güncellemesi alacak. Yeni güncelleme ile birlikte performans ve kalite modu seçenekleri, kararlılık iyileştirmeleri ve vazife düzeltmeleri oyuna dahil edilecek.
 
Diğer taraftan yeni güncelleme PlayStation 5 ve Xbox Series X|S konsollarında 60 fps’lik bir tecrübesi getirmeyi hedefliyor. Bunun yanı sıra arttırılmış çözünürlük dayanağı ile birlikte daha düzgün bir formda oyunu oynayabiliyorsunuz.
 

Öte yandan PC kullanıcıları için fiyatsız bir Fallout 4 güncellemesi de yolda. Bu güncelleme içerisinde geniş ekran ve ultra geniş ekran dayanağı, Creation Kit düzeltmeleri ve çeşitli vazife güncellemeleri bulunuyor. Oyun birebir vakitte Epic Games platformuna geliyor. Son olarak güncelleme sonrası oyun, Steam Deck onayını alacak.

Comments are closed.