epic-gamesin-bu-haftaki-fiyatsiz-oyunlarini-kutuphanenize-eklemeyi-unutmayin-7Rb3NHbj.jpg

Epic Games’in Bu Haftaki Fiyatsız Oyunlarını Kütüphanenize Eklemeyi Unutmayın

 
Her hafta fiyatsız oyunu ve oyunları kullanıcılara sunan Epic Games’in bu haftaki fiyatsız oyunları bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde erişime açıldı. Şu anda güldürü odaklı macera oyunu The Big Con’u ve parti tabanlı strateji oyunu Town of Salem 2’yi kalıcı bir biçimde Epic Games kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyunları 25 Nisan Perşembe TSİ 18:00’e kadar fiyatsız olarak edinebilirsiniz.
 
Bir sonraki haftanın oyunları ortasında ise INDUSTRIA ve LISA: Definitive Edition yer alıyor. Bu oyunları daha evvelki haberimizde sızıntı bir biçimde sizlere sunmuştuk. 
 
The Big Con
 
 
 
90’larda genç bir usta dolandırıcı olarak hata dolu bir seyahat macerasında Amerika’nın altını üstüne getirebileceğiniz bir macera. Meraklı ve alaycı bir lise öğrencisi olan Ali olarak oynayabileceğiniz üretimde ülkeyi bir uçtan öbür uca dolaşabiliyorsun. Ayrıyeten büyük bir seyahate çıkmak maksadıyla küme kampından kaçabiliyor ve ailenin görüntü dükkanını kurtarmaya başlıyorsun.
 
– Epic Games sayfası
 
Town of Salem 2
 
 
 
Town of Salem 2 aldatmaca ve olaylardan çıkarım yapmaya dayalı bir oyun. Salem Kasabası sakinlerinin ortasında günahsızları amaç alan hainler saklanıyor. Cinayet, Gizem, Büyü ve çok daha fazlası sizleri bekliyor.
 
– Epic Games sayfası

Comments are closed.