epic-games-sevilen-online-oyunu-fiyatsiz-veriyor-qvpnvHFb.jpg

Epic Games, sevilen online oyunu fiyatsız veriyor!

Epic Games Store her hafta fiyatsız oyunlar vermeye devam ediyor. Bir müddettir bağımsız imaller ile öne çıkan uygulama mağazası, bu haftayı da iki oyunla kutluyor. Strateji ve macera tipindeki oyunları 25 Nisan’a kadar Epic Games Store’dan alabileceksiniz.

Epic Games Store fiyatsız oyunları (18-25 Nisan)

Epic Games Store, geçen hafta Ghostrunner isimli aksiyon-macera oyununu fiyatsız dağıtmıştı. Bu haftanın üretimleri da beğenilecek üzere görünüyor. Epic Games Store, 18-25 Nisan tarihlerinde The Big Con ve Town of Salem 2 oyunlarını fiyatsız sunacak.

Town of Salem 2, arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bir toplumsal dedektiflik imali olarak öne çıkıyor. Oyuncular bir Salem kasabası sakinleri olarak oyuna dahil olacak. Oyunda her gece makus karakterler, amaçlarını belirleyip öldürmeye çalışıyor. Sabah ise berbatları bulmak ve yargılamak zorundasınız.

Town of Salem için tıpkı vakitte Epic Shimmerscale paketi de erişime açıldı. Paket içinde özel bir Evcil Hayvan, belediye tapusu ve birçok karakter, görünüm, mesken, çim süslemesi, duvar kağıdı ve mobilya bulunuyor. Oyuncular bu öğeleri kullanarak kendi Salem konutlarını tasarlayıp kişiselleştirebilecek.

The Big Con ise Ali ismindeki bir karakterin başından geçenleri ele alıyor. Ailesini kurtarmak için okuldan kaçan karakter, 90’ların Amerika’sında ayakta kalmaya çalışıyor.

Epic Games Store’da fiyatsız hale getirilen oyuna sahip olabilmek için şu adımları takip etmelisiniz;

  1. Adım: Epic Games Store’un web sitesi yahut masaüstü uygulamasına giriş yapın.
  2. Adım: The Big Con ve Town of Salem 2 sayfasına girin.
  3. Adım: Sağ taraftaki satın alma (0 TL) butonuna tıklayın.
  4. Adım: Sürecin tamamlanmasını bekleyin.
  5. Adım: İşte bu kadar! Âlâ oyunlar.

Peki siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz?

Comments are closed.