ea-play-abonelik-hizmetine-artirim-geldi-iste-turkiye-fiyati-KfelvT2w.jpg

EA Play Abonelik Hizmetine Artırım Geldi: İşte Türkiye Fiyatı

 
Birçok oyun şirketi üzere Electronic Arts stüdyosu da kendine has abonelik seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde Rockstar tarafından yapılan GTA+ hizmetine zamın akabinde artık ise EA Play seçeneği 1 dolarlık bir fiyat artışı yaşıyor.
 
EA Play standart ve Pro olarak iki seçenekle karşımıza çıkıyor
 
 
 
Electronic Arts, bildiğiniz üzere abonelik hizmeti EA Play kapsamında kendi oyunlarını kullanıcılara sunuyor ve birden fazla oyuna erişim hakkı tanıyor. Abonelik seçenekleri içerisinde standart ve pro kısımları yer alıyor. Standart EA Play PC abonelik hizmeti 5 dolardan 6 dolara yükselirken, yıllık seçenek ise 30 dolardan 40 dolara artış gösteriyor.
 
Diğer taraftan Pro abonelik seçeneğinin aylık fiyatına bakacak olursak 15 dolardan 17 dolara yükseldiğini aktarabiliyor, yıllık fiyatının ise 100 dolardan 120 dolara artış gösterdiğini belirtebiliyoruz. PC tarafının yanı sıra tıpkı vakitte Xbox ve PlayStation konsol kullanıcılarının deneyebileceği abonelik seçeneği aylık 220 Türk Lirası olmuş durumda ve yıllık fiyatının ise 1.500 Türk Lirasına yükseldiğini belirtmekte yarar var.
 
Son olarak yeni abonelik fiyatları 10 Mayıs’tan itibaren geçerli olacak.

Comments are closed.