dreadxp-ve-darkstone-digital-dehset-oyunu-paranormal-activity-found-goruntuyu-duyurdu-yCfmwKrP.jpg

DreadXP ve DarkStone Digital, Dehşet Oyunu Paranormal Activity: Found Görüntü’yü Duyurdu

 
Yayıncı DreadXP ve The Mortuary Asistan geliştiricisi DarkStone Digital (Brian Clarke), Paramount Game Studio’nun işbirliğiyle Paranormal Activity: Found Footage’ı duyurdu. 2026’da birden fazla platformda piyasaya sürülecek.
 
Paranormal Activity: Found Footage, Paranormal Activity sinemalarının öyküsünü ve dünyasını genişleten, bulunmuş çekim usulü bir kaygı oyunudur. Oyuncuların hareketlerine bağlı olarak karşılaşacakları kaygıların cinslerini ve yoğunluğunu dinamik olarak değiştirecek gelişmiş bir “Haunt Sistemi” içerecek.
 
Epic Pictures CEO’su ve DreadXP imalcisi Patrick Ewald bir basın açıklamasında şunları söyledi: “Paramount Game Studios ile çalışmaktan ve Paranormal Activity dünyasını her yerdeki oyunculara getirme fırsatına sahip olmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Sinemalar varlıklı öyküler ve yaratıcı endişelerle dolu ve yaratıcı direktör Brian Clarke’ın idaresindeki DreadXP’nin Paranormal Activity görüntü oyunu bu temel unsurları onurlandıracak ve kaygı hayranlarına şimdiye kadarki en vahim oyunlarımızdan birini sunacak.”
 
Tanıtım Videosu
 
 

Comments are closed.