dragons-dogma-2-icin-kucuk-bir-guncelleme-yayinlandi-UhIk9Hy5.jpg

Dragon’s Dogma 2 İçin Küçük Bir Güncelleme Yayınlandı

 
Capcom tarafından oyunculara sunulan açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Dragon’s Dogma 2 için yeni bir güncelleme yayınlandı. Açıklanan ayrıntılara nazaran Nisan yaması içerisinde kimi vazifelerde ilerlemeyi engelleyen problemler düzeltildi.
 
Beklenen bir güncelleme değil 
 
 
 
Güncelleme yalnızca bunlarla sonlu kalmıyor birebir vakitte karakterlerin sıkışıp hareket edememesine neden olan kimi etraf problemlerine da ortadan kaldırıyor. Böylece karakteriniz artık belli bölgelerde ve durumlarda sıkışıp kalmayacak. Ayrıyeten yama ile çeşitli kusurlar da düzeltiliyor.
 
Beklenilen bir güncelleme olarak karşımıza çıkmayan bu yama elbette büyük bir yapıyı bünyesinde barındırmıyor. Yani rastgele bir performans artışını bu güncelleme ile beklememenizi tavsiye ediyoruz.
 
Öte yandan bilindiği kadarıyla geliştirici grup Capcom oyunun hala PC performansı üzerinde düzgünleştirme yapmaya çalışıyor. Daha evvel belirtildiği üzere oyunda bilhassa kent içerisinde performans düşüşleri yaşanıyor. Bu duruma bir deva aramak için geliştirici takım çeşitli geliştirmeler üzerinde uğraşıyor.

Comments are closed.