dragons-dogma-2-icin-8-gblik-4k-doku-paketi-yayinlandi-YTz2bhfb.jpg

Dragon’s Dogma 2 İçin 8 GB’lık 4K Doku Paketi Yayınlandı

 
Capcom tarafından oyunculara sunulan açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Dragon’s Dogma 2 için yeni modlar yayınlanmaya devam ediyor. Artık ise mod geliştiricisi ‘Nvidiaforever2’, oyun için yaklaşık 8 GB boyutunda yeni bir 4K doku paketini bizlere sunuyor.
 
Diğer paketlerle uyumlu 
 
 
 
Detaylara girecek olursak, bu 4K doku paketi ortamların dokularını güzelleştiriyor ve en yeni aksiyon rol yapma oyununu oynayan herkese hitap ediyor. Daha evvelki haberimizde Dragon’s Dogma 2 için yeni bir doku paketinin yayınlandığını aktarmıştık. Fakat bu haberimizdeki paket daha gelişmiş bir sürümü bünyesinde barındırıyor. Evvelki paket orjinal dokuları iki kat yükseltiyordu lakin bu son sürüm bunun bir adım ötesine geçiyor.
 
Yayınlanan yeni 4K doku paketi öteki paketlerle bir arada çalışabiliyor. Ek olarak mod geliştiricisi aşağıda görebileceğiniz karşılaştırma imajlarını paylaşmış durumda. Münasebetiyle paketle birlikte ortamların nasıl değiştiğini direkt gözlemleyebilirsiniz. Şayet mod dikkatinizi çektiyse buradan indirebilirsiniz.
 
Orijinal
 
 
 
Yükseltilmiş
 
 
 
Orijinal
 
 
 
Yükseltilmiş 
 
 
 
Orijinal
 
 
 
Yükseltilmiş
 
 

Comments are closed.