dragon-age-dreadwolfun-bu-yil-cikacagi-bildiriliyor-ghqdJeK4.jpg

Dragon Age: Dreadwolf’un Bu Yıl Çıkacağı Bildiriliyor

 
EA ve Bioware grupları tarafından oyunculara sunulacak olan aksiyon rol yapma oyunu Dragon Age: Dreadwolf için yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Ortaya çıkan bilgilere nazaran oyun 2024 yılı içerisinde çıkışını gerçekleştirecek ve yaz aylarında tam tanıtımı yapılacak.
 
Giant Bomb muhabiri Jeff Grubb yeni açıklamalarda bulundu
 
 
 
Game Mess Decides podcast’inde ortak sunucu Mike Minotti ile konuşan Giant Bomb muhabiri Jeff Grubb oyun hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu ve şunları söyledi: “Dragon Age: Dreadwolf ismine edindiğim bilgilere nazaran oyun muhtemelen yaz aylarında tanıtılacak. Tam olarak ne vakit tanıtılacağını bilmiyorum lakin yakın vakitte olacağını söyleyebilirim. Öteki taraftan duyduğuma nazaran oyun bu yıl içerisinde piyasaya sürülecek. EA bu hususta garanti veriyor diyebilirim.”
 
Geçtiğimiz Ekim ayında BioWare genel müdürü Gary McKay oyunun alfa sürümüne ulaştığını ve birinci misyonun açılış sahnelerinden sonuna kadar oynanabilir olduğunu aktardı. Öteki taraftan oyunun oynanış içeriği Şubat ayı içerisinde sızdırılmıştı ve devam oyununun birinci bakışı burada ortaya çıktı.
 

Peki siz bu oyunu bekliyor musunuz? Niyetlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Comments are closed.