discord-platformunda-reklam-periyodu-basliyor-Wxez5kyh.jpg

Discord Platformunda Reklam Periyodu Başlıyor

 
Kullanıcıların ve oyuncuların uğrak noktası olan Discord yeni bir periyoda geçiş yapmaya hazırlanıyor. Açıklanan ayrıntılara nazaran uygulama ve platform dahilinde sponsorlu reklamlar uzunluk göstermeyi bekliyor.
 
Discord reklamları sol altta görünecek 
 
 
 
Sesli ve yazılı bağlantı platformu Discord, geçtiğimiz ay kullanıcıların belli misyonları tamamlayarak oyun içi öğeler kazanmalarına imkan tanıyan “sponsorlu görevler” sistemini etkin hale getireceğini açıkladı. Yayınlanan yeni bir rapor içerisinde ise programın bir hafta içerisinde kullanıma sunulacağı belirtildi. Öteki taraftan fiyatlı reklamlar platformun kalıcı bir kesimi haline geliyor ve bu reklamların sol alt kısımda görüneceği tez ediliyor.
 
Bildiğiniz üzere Discord daha evvel öteki toplumsal platformları üzere reklamlara bağlı olmayacağını bildirdi. Fakat geldiğimiz noktada reklam satış konumları için yeni iş ilanlarının faal olduğunu aktarabiliriz. Öte yandan geliştirici grup kullanıcıların reklamları ayarlardan kapatılabileceğini sav ediyor.
 

Temel olarak Discord gelir konusunda Nitro abonelik hizmetine güveniyordu. Bu hizmet kullanıcılara makul fiyatlandırmalarla birlikte sunuluyor ve Avrupa’da 3 dolar ile 10 dolarlık abonelik seçenekleri karşımıza çıkıyor. Abonelik sayesinde büyük evraklar yükleyebiliyor ve çeşitli avantajlara sahip olabiliyorsunuz.

Comments are closed.