Lethal Company Gibisi Endişe Oyunu Steam’de Fiyatsız Oldu

 
Geliştiriciliğini Skog, Zorro, Wilnyl, Philip ve ThePetHen’in üstlendiği ve yayıncılığını Landfall Publishing stüdyosunun yaptığı dört oyunculu çevrimiçi odaklı endişe hayatta kalma oyunu Content Warning, Steam’de büsbütün fiyatsız olmuş durumda.
 
Hayatta kalmaya çalışabileceğiniz ve grup kurabileceğiniz bir deneyim 
 
 
 
Oyunda üstte bahsettiğimiz üzere çok oyunculu bir yapı bulunuyor ve arkadaşlarınızı yanınıza davet edebiliyorsunuz. Takımınızı kurabileceğiniz ve karakterinizi özelleştirebileceğiniz oyunda maceraya başlamadan evvel ekipman satın alabiliyor ve eski dünyaya gitmek için kostümünüzü giyebiliyorsunuz. Fecî canavarlarla ve tuhaf ögelerle karşılaşabileceğiniz Content Warning’de bir yandan hayatta kalmaya çalışıyor öbür yandan ise çıkış yolunuzu bulmaya çalışıyorsunuz.
 
Oyunda nefes alamadığımız bir dünyada yer alıyoruz ve oksijenimiz, kamera pilimiz ve başka sonlu kaynağa sahip donanımlarımız büyük oranda ön plana çıkıyor. Oyunda bunlara da dikkat etmemiz gerekiyor. Hayatta kalmaya çalışabileceğimiz bu üretimde yüzeye çıkmak için elimizden geleni yapmaya koyuluyor ve temel olarak Lethal Company oyunuyla benzerlik gösteriyor. Lakin bu oyunun grafikleri ve sanat tasarımı elbette direkt olarak ayrılan ögelerden bir tanesi.
 
 

Tags: No tags

Comments are closed.