cd-projekt-takiminin-artik-birden-fazla-the-witcher-4-uzerinde-calisiyor-wV4dzZtE.jpg

CD Projekt Takımının Artık Birden fazla The Witcher 4 Üzerinde Çalışıyor

 
CD Projekt grubu tarafından bizlere sunulacak olan The Witcher serisinin yeni oyunu The Witcher 4 için yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Polaris kod ismi ile birlikte karşımıza çıkan proje üzerinde geliştirici takım şu anda bir oldukça ağırlaşmış durumda.
 
The Witcher 4 için beklentiler yüksek
 
 
CD Projekt grubu mali yıl karlarına yönelik yeni bir konferansta çeşitli açıklamalarda bulundu. Burada geliştirme takımının üçte ikisinin The Witcher 4 üzerinde çalışıldığı belirtildi. Şirketin CEO’su Michal Nowakowski, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty’nin piyasaya sürülmesinin akabinde oyunda çalışan geliştirici sayısının 17’ye düştüğünü ve başkalarının ise öteki projelere geçiş yaptığını açıkladı.
 
Nowakowski, öbür taraftan Polaris projesi üzerinde 400’den fazla geliştiricinin yer aldığını açıklayarak en uygun tecrübesi oyunculara sunmayı hedeflediklerini aktardı. Ocak ayında CD Projekt ortak CEO’su Adam Badowski, dördüncü ana Witcher oyunu Polaris’in üretim evresinin bu yıl içerisinde başlamasını umduğunu söyledi.
 

Son olarak geçtiğimiz Kasım ayında proje üzerinde yaklaşık 330 geliştiricinin çalıştığı ve bunun CD Projekt’in en büyük geliştirme takımı olduğu bildirildi.

Comments are closed.