call-of-dutyde-100lik-harcamadan-sonra-gelen-skin-dalga-konusu-oldu-An82j1Yw.jpg

Call of Duty’de 100$’lık Harcamadan Sonra Gelen Skin Dalga Konusu Oldu

 
Call of Duty serisi bir yandan yükselmeye ve oyunculara yeni içerikler sunmaya devam ediyor. Artık ise ortaya çıkan bir görüntü 100 dolarlık bir harcamadan sonra kullanıcılara sunulan animasyonsuz bir paketin nasıl göründüğünü bizlere aktarıyor.
 
Cheetah Print isimli silah seçeneği hiçbir animasyona sahip değil
 
 
 
Warzone ve MW3 oyunlarını oynuyorsanız, Cheetah Print isimli silah seçeneğini görmüşsünüzdür. Oyuncular bu skin’e sahip olmak için 100 dolarlık bir harcama yapıyor ve ardından kullanıcılar mevcut seçeneğe ulaşabiliyor. Fakat ortaya çıkan görüntü ile bir arada elde edilen skin’in rastgele bir animasyon taşımadığı ve düz bir renk seçeneğinden diğer bir şey olmadığı görülüyor.
 
Videoda da görebileceğiniz üzere Cheetah Print’e sahip olan oyuncu bir epey şaşırıyor ve silahın animasyonun bile olmadığını aktarıyor. Yayıncılığını Activision’ın üstlendiği Call of Duty oyunlarına yeni özelleştirmeler, kişiselleştirmeler ve daha fazlası gelmeye devam ediyor.
 
Peki, siz bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Ayrıyeten oyunun şu anda Steam sayfasında %35’lik indirimle 45 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olduğunu belirtebiliyoruz. Oyunun olağan fiyatı ise 70 dolar.
 

 

Tags: No tags

Comments are closed.