call-of-duty-warzone-mobile-ne-vakit-gelecek-aciklandi-F9t4KKEH.jpg

Call of Duty: Warzone Mobile ne vakit gelecek? Açıklandı…

Activision, tanınan Call of Duty: Warzone oyununun taşınabilir versiyonunun 21 Mart’ta piyasaya çıkacağını duyurdu. Oynaması fiyatsız oyun, Verdansk ve Rebirth Island haritaları ile hem iOS hem de Android’de mevcut olacak.

Oyun, PC ve konsolda Call of Duty: Çağdaş Warfare III ve Call of Duty: Warzone ile paylaşımlı ilerleme özelliğiyle geliyor. Paylaşımlı ilerleme sayesinde, taşınabilir olarak XP kazanabileceksiniz ve bunun taşınabilir, PC ve konsoldaki oyuncu düzeyinize ve savaş geçişinize direkt katkısı olacak. Ayrıyeten paylaşımlı silah düzeyi ilerlemesi de olacak oyunda, böylelikle taşınabilir haldeyken ve televizyonunuzdan yahut monitörünüzden uzaktayken silah XP’si kazanabileceksiniz.

120 oyunculu Verdansk haritası ve 48 oyunculu Rebirth Island oyunda yer alacak haritalar. Bu haritalarda öldüğünüzde rakip bir oyuncuyu öldürerek oyuna dönme talihiniz bulunuyor. Ayrıyeten oyunda Shipment, Scrapyard ve Shoot House üzere birçok Call of Duty haritası yer alırken, Team Deathmatch, Kill Confirmed, Domination üzere modlar bulunuyor.

Activision geçtiğimiz yılı Avustralya, Şili, Norveç, İsveç, Almanya ve Malezya üzere ülkelerde kısıtlı sayıda oyuncu ile birlikte Call of Duty: Warzone Mobile’ın yanlışlarını gidererek ve geri bildirim toplayarak geçirdi. Şirket, “Sınırlı Sürüm oyuncularımızla geçirdiğimiz vaktin çok bedelli olduğu, onlarca büyük güncelleme, düzeltilen binlerce yanılgı ve eklenen yeni içerik ve özelliklerle kanıtlandı” açıklamasında bulundu.

Call of Duty: Warzone Mobile’ın ön kayıtları resmi Call of Duty web sitesi üzerinden açılmış durumda. Üstelik piyasaya çıkmadan evvel kayıt yaptırırsanız, oyunda kullanmak üzere bir skin, silah planı, vinil ve bir amblemin kilidini açabileceksiniz.

Comments are closed.