call-of-duty-mw3-kisa-muddetligine-oynamasi-fiyatsiz-BVdmItEL.jpg

Call of Duty MW3 Kısa Müddetliğine Oynaması Fiyatsız

 
Call of Duty Çağdaş Warfare 3’ün fiyatsız deneme sürümü kısa müddet içinde oyunculara sunulacak. 4 Nisan ile 8 Nisan tarihleri ortasında büsbütün fiyatsız bir formda edinebileceğiniz ve hafta sonu boyunca dilediğiniz halde oynayabileceğiniz sürüm oyuncuları bekliyor.
 
5 klasik oyun modunu içerecek
 
 
 
Call of Duty Çağdaş Warfare 3’ün fiyatsız deneme sürümü içerisinde 5 klasik oyun modu yer alıyor. Bu modlar ortasında Hardpoint, Kill Confirmed, Capture the Flag, Domination ve Team Deathmatch bulunuyor. Tüm bu modları test ederken 9 bireye kadar dayanak sunan çok oyunculu haritayı da deneyebiliyorsunuz. Ayrıyeten oyuncular MW Zombies moduna geçiş yapabiliyor ve bir küme arkadaşıyla bir arada zombilerle uğraş edebiliyor.
 
Diğer taraftan, fiyatsız sürüm PC, Xbox ve PlayStation platformlarında mevcut olacak. Hangi platforma sahipseniz, aşağıdaki linklerden birine tıklayarak bu deneme sürümünden faydalanabilirsiniz.
 
Call of Duty Çağdaş Warfare 3 (Steam)
Call of Duty Çağdaş Warfare 3 (Battle.net)
Call of Duty Çağdaş Warfare 3 (Xbox Store)
Call of Duty Çağdaş Warfare 3 (PlayStation Store)
 

Öte yandan oyunun Steam sayfasına bakacak olursak “çoğunlukla olumsuz” etiketine sahip olduğunu belirtebiliriz. Öbür taraftan oyunun 70 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olduğunu da aktaralım.

Comments are closed.