cagdas-warfare-3un-2-doneminden-yeni-ayrintilar-aciklandi-HRn7tBaX.jpg

Çağdaş Warfare 3’ün 2. Döneminden Yeni Ayrıntılar Açıklandı

 
Yayıncılığını Activision’ın üstlendiği nişancı aksiyon oyunu Call of Duty: Çağdaş Warfare 3 ve Warzone Season 2 Reloaded için yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Ortaya çıkan bilgilere nazaran yeni dönem 6 Mart tarihinde oyunculara sunulacak ve tüm platformlarda yeni döneme geçiş yapabileceksiniz.
 
Yeni dönem içerisinde düzenlenmiş haritalar, içerikler ve daha fazlası yer alıyor 
 
 
 
Yeni dönem Reloaded ile bir arada dönem ortası güncellemesi oyuna dahil olacak. Bunun yanı sıra yeni çok oyunculu içerikler, zombi modu değişiklikleri ve daha fazlası oyuna eklenecek. Çok oyunculu içerik kısmında yine düzenlenmiş 6v6 Das Haus haritası, aksiyon öncesi eğitim kısmı, Team Deathmatch, Domination, Kill Confirmed ve Hardpoint’te oynanabilecek yeni Terminal ve Skidrow harita bölgeleri yer alacak.
 
Modern Warfare 3’ün 2. dönemi, Warzone’da kullanılabilecek yeni modları, silahları ve operatörleri ve bunun yanı sıra bir dizi yeni harita ve düzenlenmiş bölgeleri sunuyor. Öteki taraftan Çağdaş Warfare 3’ün özel zombi moduna ayrıyeten Orlov Askeri Üssü’nde bir kaleye sahip kimyasal savaş uzmanı olan yeni bir Savaş Lordu Keres katılıyor.
 
Öte yandan yeni mağaza teklifleri Warhammer 40.000, Godzilla x Kong ve Dune paketlerini içerecek. 

Comments are closed.