borderlands-sinemasindan-birinci-gorseller-yayinlandi-Fvr96zUU.jpg

Borderlands Sinemasından Birinci Görseller Yayınlandı

 
Yakın vakitte vizyona girecek olan ve çok beklenen sinema uyarlamaları ortasında bulunan Borderlands için birinci görseller ortaya çıktı. Eli Roth’un yazıp yönettiği uzun metrajlı sinema, Gearbox tarafından geliştirilen ve Take-Two tarafından yayınlanan görüntü oyunu serisine dayanıyor.
 
Borderlands hayranları bu sineması merakla bekliyor
 
 
 
9 Ağustos 2024 tarihinde sinemalarda gösterime girecek olan bu üretimde Lilith rolünde Cate Blanchett, Roland rolünde Kevin Hart, Tannis rolünde Jamie Lee Curtis ve Claptrap rolünde Jack Black yer alıyor.
 
Filmin birinci görselleri ise People tarafından yayınlanmış durumda. Direkt sinema uyarlamalarının elbette belirli başlı riskleri bulunuyor. Umuyoruz ki bu sinema dahilinde o atmosfer ve karakterler bizlere hoş bir biçimde yansıtılır ve hayranların bekleyeceğine bedel bir üretim olur.
 
Film uyarlamaları bu biçimde gelmeye devam ederken öte yandan hayranlar Grand Theft Auto uyarlamasının da gelmesini istiyor. Bu isteğe karşılık Take-Two CEO’su Strauss Zelnick, bunun yakın vakitte mümkün olmadığını ve bu şekil uyarlamalara son derece seçici bir biçimde yaklaştıklarını aktardı.
 
Ortaya çıkan görseller
 
 
 
 

Comments are closed.