avatar-frontiers-of-pandora-icin-yeni-guncelleme-yayinlandi-uFE1Rjis.jpg

Avatar: Frontiers of Pandora için Yeni Güncelleme Yayınlandı

 
Ubisoft tarafından oyunculara sunulan açık dünya aksiyon macera oyunu Avatar: Frontiers of Pandora için yeni bir güncelleme yayınlanmış durumda. Bu güncelleme PC platformunda yaklaşık 10 GB boyutunda olup oyunda yer alan birçok sorunu ortadan kaldırıyor ve böylelikle daha stabil bir tecrübe elde edebiliyorsunuz.
 
Avatar daha akıcı hale getirildi
 
 
 
Güncelleme ayrıntılarına bakacak olursak FSR 3.0 Frame Generation özelliğinin burada etkin hale getirildiğini aktarabiliriz. Tıpkı vakitte FSR 3 Harika Resolution içerisinde yer alan grafik problemleri büsbütün ortadan kaldırılıyor. Ek olarak çerçeve modunda oyunu oynuyorsanız takılmalar en aza indiriliyor ve birebir vakitte doku kalitesi biraz daha güzelleştiriliyor.
 
Oyun çıkışı ile birlikte rastgele bir takılma sorunu ile karşılaşmadık. Lakin bu güncelleme ile düşük ekran kartlarına sahip oyuncular daha yeterli bir tecrübe elde edebilecek. Oyun tecrübenizi daha da güzel hale getirmek için yayınlanan bu güncelleme, başka taraftan misyon işaretlerini daha net bir formda bizlere sunuyor ve diyalog sahneleri burada daha akıcı hale getiriliyor.
 
Tüm güncelleme ayrıntıları için buraya tıklayabilirsiniz. 

Comments are closed.