24-gb-ramli-redmi-k70-ultra-ortaya-cikti-EMBWQsEV.jpg

 24 GB RAM’li Redmi K70 Ultra ortaya çıktı!

Akıllı telefon işindeki çalışmalarını sürdüren Xiaomi, geçtiğimiz aylarda tanıttığı performans odaklı Redmi 70 serisine bir ekleme daha yapmaya hazırlanıyor. Bu telefonun son vakitlerde gündemden düşmeyen K70 Ultra olduğu biliniyor ve son gelen raporlar kullanıcıların aygıttan neler beklemesi gerektiğine dair kıymetli ayrıntıları gözler önüne seriyor. İşte Redmi K70 Ultra bilinen özellikleri ve potansiyel tanıtım tarihi!

Redmi K70 Ultra özellikleri ve tanıtım tarihi

Sektörde sızıntılarıyla bilinen Digital Chat Station, yaklaşan Redmi K70 Ultra modelinin temel özelliklerini gözler önüne serdi. Buna nazaran akıllı telefon 120W suratlarında şarj olabilen 5.500 mAh’lik bir bataryadan beslenecek. Bunun dışında kaynağın evvelki sızıntıları cihazın 1.5K çözünürlüklü 8T LTPO OLED ekranla geleceğini gösteriyor.

Akıllı telefonda kullanılanacak işlemci MT6989 kod isimli MediaTek Dimensity 9300 olacak. 4 nm mimariyle üretilen yonga; 1x 3.25 GHz ARM Cortex-X4, 3x 2.85 GHz ARM Cortex-X4 ve 4x 2.0 GHz ARM Cortex-A720 çekirdeklerine ek olarak Immortalis-G720 MC12 grafik ünitesine mesken sahipliği yapıyor.

Ürünle ilgili geçmiş söylentilere baktığımızda 24 GB’a kadar LPDDR5T RAM seçeneklerine sahip olacağını söyleyebiliriz. Bununla birlikte 1 TB’a kadar UFS 4.0 depolama alanı bulunacak. Aygıtın selefiyle benzeri bir tanıtım çizelgesini benimsemesi kelam konusu. Bu da şayet bir sürpriz olmazsa yaz aylarında tanıtılacağı manasına geliyor. Bu iş için ağustos ayının uygun olduğunu belirtelim.

Peki siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Tags: No tags

Comments are closed.