24-gb-ram-120w-suratli-sarj-redmi-k70-ultranin-ozellikleri-ortaya-cikti-lFpSTXSK.jpg

24 GB RAM, 120W süratli şarj! Redmi K70 Ultra’nın özellikleri ortaya çıktı

Xiaomi, bir yandan uygun fiyatlı akıllı telefonlar çıkarıyorken, amiral gemisi kataloğunu da yeni tutmayı ihmal etmiyor. Bu kapsamda şirket, yakında yeni Redmi K70 Ultra modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen Redmi K70 Ultra modelinin teknik özellikleri ortaya çıktı.

Beklenen Redmi K70 Ultra özellikleri

Kısa müddet evvel ortaya çıkan yeni ayrıntılara nazaran Redmi K70 Ultra, metal çerçeve ve cam art kasayla gelecek. Bununla birlikte MediaTek tarafından üretilen Dimensity 9300+ işlemcisinden güç alacak. Ayrıyeten 1.5K çözünürlüğe sahip OLED ekrana yer verecek.

24 GB’a kadar RAM ve 1 TB’a kadar depolama alanıyla tüketicilerin karşısına çıkması beklenen akıllı telefon, 50 Megapiksel ana kameraya yer verecek. Bu kameraya ultra geniş açılı kamera ve makro sensör de eşlik edecek. Son olarak aygıtın 120W süratli şarjdan beslenen 5,500 mAh kapasitesinde bir bataryadan güç çekeceği de sızan bilgiler ortasında.

Beklenen Redmi K70 Ultra özellikleri şu halde sıralandı;

Özellik Detay
İşlemci: MediaTek Dimensity 9300+
Kamera: 50 megapiksel ana kamera + ultra geniş açılı + makro sensör
Ekran: OLED, 1.5K çözünürlük
Şarj: 120W süratli şarj
Gövde: Metal çerçeve, cam arka
RAM: 24 GB’a kadar
Depolama: 1 TB’a kadar
Batarya: 5,500 mAh

Peki siz bu husus hakkında neler düşünüyorsunuz? Redmi K70 Ultra modelinden beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Comments are closed.