yillardir-beklenen-dev-fallout-4-modu-fallout-london-suresiz-olarak-ertelendi-iste-nedeni-2eV7iIPK.jpg

Yıllardır Beklenen Dev Fallout 4 Modu Fallout: London, Süresiz Olarak Ertelendi! İşte Nedeni

Geçtiğimiz hafta yayımlanan Prime Görüntü dizisiyle bugünlerde yine tanınan hâle gelen Fallout serisinin sevilen oyunu Fallout 4’ün yıllardır beklediği bir mod var. Birinci olarak 2021’de duyurulan bu modun ismi Fallout: London.

Bu dev modun olağanda 23 Nisan 2024 tarihinde oyunseverlere sunulması bekleniyordu. Lakin gelen yeni açıklamalar ertelendiğini gösterdi.

Fallout: London, Fallout 4’ün yeni kuşak güncellemesi nedeniyle süresiz ertelendi

Geçtiğimiz günlerde Fallout 4’e, hem performans hem de grafik konusunda büyük iyileştirmeler sunacak bir yeni jenerasyon güncellemesi geleceği açıklanmıştı. PC ve konsolun her ikisine de gelecek bu güncelleme için ise 25 Nisan tarihi verilmişti.

Modun ertelenmesinin gerisindeki nedenin de bu güncelleme olduğu belirtildi. Modun gerisindeki takım Team FOLON, güncellemenin sorun yaratma ihtimali nedeniyle erteleme kararı aldıklarını belirtti. Yeni bir tarih verilmezken her şeyi hâlletiklerinde çıkaracaklarını eklediler. Yani modu bekleyenlerin daha fazla beklemesi gerekecek.

Serinin tarihinin tahminen de en çok beklenen modu olması beklenen Fallout: London, söylentilere nazaran bir oyun kadar büyük olacak. 30-40 GB boyuta sahip olacağı söylentileri var. 2237 yılında, Fallout 1 ile 2’nin arasında geçecek mod, olağanda ABD’de geçen serinin geleneklerinden çıkarak bizi post apokaliptik Londra’ya götürecek.

Comments are closed.