xboxun-yeni-oyunlari-tanitacagi-aktifligin-tarihi-belirli-oldu-iB5givlI.jpg

Xbox’un yeni oyunları tanıtacağı aktifliğin tarihi belirli oldu!

Xbox’ın geleceğine ait telaşları gidermek ismine yöneticiler Phil Spencer, Sarah Bond ve Matt Booty, kuşkuları gidermek ve Xbox’ın geleceğine dair içgörüler sunmak için sahneye çıktı. Yöneticiler, yeni Xbox aktifliğinin ne vakit gerçekleşeceğini de açıkladılar.

Xbox, Haziran 2024 etkinliğinden neler bekliyoruz?

Yirmi dakikadan biraz fazla süren sunum sırasında yöneticiler, Xbox’tan birinci parti özel eserlerin kaldırılacağı söylentileri de dahil olmak üzere çeşitli hususlara değindi. Söylentilerin bilakis, birkaç oyunun sahiden de öteki platformlarda mevcut olacağı, lakin bunların Starfield üzere büyük sürümler değil, topluluk odaklı ve niş oyunlar olduğu açıklandı.

Etkinliğin en değerli noktası, şirketin mevcut oyunlarla ilgili heyecan verici güncellemeleri açıklayacağı ve muhtemelen yenilerini tanıtacağı Haziran aktifliğinin duyurulması oldu. Aktiflikle ilgili özel detaylar açıklanmasa da Perfect Dark, Indiana Jones and the Great Circle, Avowed ve Fable üzere merakla beklenen oyunlar hakkında daha fazla şey duymayı bekliyoruz.

Oyun içeriğine ek olarak, donanımla ilgili haberleri de dört gözle bekliyoruz. Tatil dönemi için oyunculara yenilikler ve yeni tecrübeler vaat eden bir donanım tanıtımı planlanıyor.

Xbox’ın geleceğine yönelik heyecan, Sarah Bond’un Activision Blizzard oyunlarının Game Pass’e katılacağını ve Diablo IV’ün Mart ayındaki birinci sürüm olarak planlandığını onaylamasıyla daha da arttı.

Şirket, dünya çapındaki oyuncular için çığır açan oyunlar, yenilikçi donanımlar ve heyecan verici tecrübelerle dolu bir yıla hazırlanıyor. Biz de tüm gelişmeler size aktarmak için burada hazırlanıyoruz. Siz ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Comments are closed.