witchfire-icin-ghost-galleon-guncellemesi-yayinlandi-NMAScVgu.jpg

Witchfire İçin Ghost Galleon Güncellemesi Yayınlandı

 
The Astronauts takımı karanlık ortamlarda geçen birinci şahıs nişancı oyunu Witchfire’ın Erken Erişim sürümü için yeni bir güncelleme yayınladı. Yeni güncelleme ile bir arada ilgi alımlı düşmanlar, yeni sınıflar, etkinlikler, silahlar, büyüler ve daha fazlası oyuna dahil edilmiş durumda.
 
Yeni güncelleme geri bildirimlere dayanarak şekillendi
 
 
 
“Ghost Galleon” ismindeki yeni güncelleme oyunculara yeni karakter sınıflarını getiriyor ve tıpkı vakitte dehşetli düşmanlarla karşı karşıya bırakıyor. Yeni aktifliklerin yer aldığı üretimde istediğiniz üzere cephaneliğinizi tazeleyebiliyor ve ek olarak silahlar ve büyülerin yanı sıra yeni eşyalar sunan bir dükkan satıcısının da bulunduğunu aktarabiliyoruz.
 
Güncelleme yalnızca bunlarla hudutlu kalmıyor birebir vakitte geri bildirimlere dayanılarak çeşitli iyileştirmelerin ve geliştirmelerin yapıldığını belirtebiliyoruz. Oyunda düzey sistemi elden geçiriliyor ve Calamity adamdaki sistem tekrar tasarlanıyor. Oyuncular bu kapsamda belli istatistiklere ulaşabiliyor, daha güçlü pozisyona gelebiliyor ve eşsiz teçhizatlarla birlikte farklı yetenekleri ortaya çıkarabiliyor.
 
Oyuna dahil olan yeni sınıflar ortasında Slayer, Berserker, Hunter, Shadow, Saint ve Penitent yer alıyor. Witchfire şu anda Epic Games Store üzerinden PC için Erken Erişim’de.
 
 

Comments are closed.