warren-spector-epic-mickey-3u-yapmayi-cok-istedigini-acikladi-yAut763K.jpg

Warren Spector, Epic Mickey 3’ü Yapmayı Çok İstediğini Açıkladı

 
Deus Ex’in yaratıcısı Warren Spector, Epic Mickey serisi hakkında yeni açıklamalarda bulundu ve serinin üçüncü bir oyununu yapmayı istediğini belirtti. Lakin bu kelamlarının akabinde işi gereği bunun büsbütün imkansız olduğunu aktardı.
 
Epic Mickey: Rebrushed sürümü şu anda geliştiriliyor
 
 
 
Her ne kadar en çok Deus Ex oyunlarıyla tanınsa da Spector tıpkı vakitte birinci Epic Mickey’in direktörü ve devam oyunu Epic Mickey 2: The Power of Two’nun yaratıcı direktörlüğünü üstlendi. ComicBook tarafından fark edildiği üzere Spector’un LinkedIn sayfasında Epic Mickey’in yine düzenlenmesinden duyduğu memnunluğu tabir eden bir yazısı bulunuyor. Spector bu kapsamda şunları aktarıyor:
 
“Epic Mickey oyununun Switch ve başka platformlara geri dönmesinden hayli memnun ve heyecanlıyım. Yepyeni gruptaki herkesin yanı sıra remaster üzerinde çalışan Purple Lamp ve THQ Nordic takımları de oyunu hayata geçirmek için mükemmel bir iş çıkardı. Herkese teşekkür ediyorum.”
 

Epic Mickey oyununun yine üretim sürümü Switch konsoluna gelmeye hazırlanıyor. Öte yandan geçtiğimiz günlerde yayınladığımız haberle birlikte Epic Mickey: Rebrushed’ın bu yılın sonlarında Switch, PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One ve PC’ye geleceğini aktarabiliyoruz.

Comments are closed.