vivo-y200enin-lansman-tarihi-asik-r-oldu-hangi-ozelliklerle-donatilacak-QfOkqtqN.jpg

vivo Y200e’nin Lansman Tarihi Aşikâr Oldu: Hangi Özelliklerle Donatılacak?

Çinli teknoloji devi vivo, bütçe dostu modellerine yeni bir model ekleyecek üzere görünüyor. vivo Hindistan tarafından paylaşılan bir imaj sayesinde, “Y200e” isimli yeni akıllı telefonun lansman tarihi ortaya çıktı. Telefonun tasarımı da az çok belirli oldu. Pekala vivo Y200e, hangi özelliklerle donatılacak?

vivo Hindistan’ın paylaşımına nazaran Y200e, 22 Şubat‘ta gerçekleştirilecek bir aktiflikte duyurulacak. Böylece telefonun tüm özellikleri gün yüzüne çıkmış olacak. Lakin bölüm kaynakları, bu akıllı telefonun birtakım özelliklerini çoktan sızdırdılar

vivo Y200e için paylaşılan imaj:

Paylaşılan imaj, telefonun iki farklı renk seçeneği ile satışa sunulacağını ve üçlü kamera kurulumuna konut sahipliği yapacağını gösteriyor. Ayrıyeten telefonun art kasası, özel bir doku ile bezenmiş olacak.

vivo V200e teknik özellikleri (kesinleşmemiş)

Ekran 6.67 inç, FHD+, AMOLED, 120 Hz
İşlemci Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2
RAM 6-8 GB
Depolama 128 GB
Ön Kamera 16 MP
Arka Kamera 50 MP + 2 MP + ?
Batarya 5.000 mAh (44W)
İşletim Sistemi Android 13 yahut Android 14

vivo, Y serisindeki bazı akıllı telefonları Türkiye pazarında da satıyor. Hâl bu türlü olunca vivo Y200e’nin Türkiye pazarına gelme ihtimali var. Lakin şimdi mutlaklaşmış bir konu yok. 22 Şubat’taki lansmandan sonra telefonun Türkiye’ye gelip gelmeyeceği netleşecektir.

Comments are closed.