vivo-x100-ultranin-kamerasiyla-ilgili-bomba-cikis-telefon-ozellikleri-sunan-profesyonel-kamera-olacak-cOgNRCkO.jpg

vivo X100 Ultra’nın Kamerasıyla İlgili Bomba Çıkış: “Telefon Özellikleri Sunan Profesyonel Kamera Olacak”

Çinli teknoloji devi vivo, bir müddettir yeni bir akıllı telefon üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu akıllı telefon, kısa bir mühlet evvel duyurulan X100 serisinin en yeni modeli olacak X100 Ultra. Gelen son haberler, bu akılı telefonun gündeme bomba üzere düşeceğini gözler önüne seriyor.

vivo’nun üst seviye yöneticileri ortasında bulunan Huang Tao, Çin’in toplumsal medya platformu Weibo’da dikkat çeken bir açıklama yaptı. Yaklaşmakta olan vivo X100 Ultra’nın özel bir akıllı telefon olacağını söyleyen Tao, bu aygıtın profesyonel kamera deneyimi sunacağını söyledi.

“Telefon fonksiyonu de olan profesyonel bir kamera olacak”

Huang Tao tarafından yapılan açıklamaya nazaran X100 Ultra o kadar düzgün bir kamera performansı sunacak ki bu aygıt aslında telefon özelliklerine de sahip olan profesyonel bir fotoğraf makinesi olarak lanse edilecek. vivo yöneticisi, bunu başarmanın kolay bir şey olmadığını lakin ellerinden geleni yaptıklarını ifade etti.

Edinilen bilgilere nazaran vivo X100 Ultra, LYT-900 sensörlü 50 MP ana kameraya mesken sahipliği yapacak. Ultra geniş açılı kamera, telefoto kamera ve periskop kamera da bu akıllı telefonda bulunacak. Telefoto kameranın 200 MP çözünürlük sunacağı, 200x dijital yakınlaştırma yapabileceği de konuşulanlar ortasında. Tüm bunlar, vivo’nun resmî duyurusu ile netleşmiş olacak.

Comments are closed.