vivo-x-fold-3-pronun-ozellikleri-sizdirildi-XbuvhkHT.jpg

vivo X Fold 3 Pro’nun özellikleri sızdırıldı!

vivo’nun Ekim ayında ortaya çıkan modeli vivo X Fold 3 Pro bugün 3C sertifikasyon sitesinde göründü. Bu sayede batarya özellikleri netleşen X Fold 3 Pro, artık lansmana gün sayıyor. İşte X Fold 3 Pro’nun ortaya çıkan özellikleri.

vivo X Fold 3 Pro 120W süratli şarj ile geliyor!

vivo yeni amiral gemisi modeli X Fold 3 Pro için artık gün sayıyor. Çok yakında resmi lansman ile tanıtılacak olan aygıt, birkaç ay evvel V2337A model numarası ile ortaya çıkmıştı. Bugün Digital Chat Station tarafından sızdırılan X Fold 3 Pro, batarya, kamera ve işlemci üzere özelliklerini ortaya seriyor.

Ortaya çıkan bilgilere nazaran vivo’nun yeni modeli 100W kablolu, 50W kablosuz süratli şarj dayanağına sahip olacak. Kasanın içerisinde 5700 mAh‘lik bir pil taşıyacak olan aygıt, dakikalar içerisinde tam şarja ulaşacak. Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 8 Gen 3 yonga setinden güç alan aygıt, muhtemelen Snapdragon 8 Gen 3 işlemcili birinci katlanabilir telefon olacak.

Arka tarafında üç adet kamera taşıması beklenilen vivo X Fold 3 Pro, ana kamera olarak 50 Megapiksellik OmniVision OV50H‘ı kullanacak. Bu kameranın yanında tekrar 50 Megapiksel ultra geniş açılı lens bulunurken, telefoto kamera olarak 64 Megapiksellik OmniVision OV64B‘nin kullanılacağı bildiriliyor. Katlanmış vaziyette 12,9 mm kalınlığa sahip olacak olan X Fold 3 Pro, toplam 279 gram tartısında olacak.

Şimdilik hakkında daha fazla bilgiye ulaşamadığımız X Fold 3 Pro’nun standart versiyonu Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinden güç alacak. Mart ayında tanıtılacak olan aygıtlar tıpkı boyutlara sahip iç ekranlara sahip olacak.

Comments are closed.