vivo-x-fold-3-icin-geri-sayim-tasarimi-belirli-oldu-CU6XWUEL.jpg

vivo x Fold 3 için geri sayım! Tasarımı belirli oldu

Katlanabilir telefon pazarındaki çalışmalarını sürdüren vivo, çok yakında X Fold 3 modeliyle kullanıcıların karşısına çıkacak. Aygıtla ilgili bugüne dek çok fazla rapor ortaya çıkmadı ve bu nedenle akıllarda sayısız soru işareti var. Fakat bu durum yavaş yavaş değişmeye başladı, çünkü gelen son raporlar vivo X Fold 3 modelinin görsellerini gözler önüne seriyor.

vivo x Fold 3 nasıl görünecek? vivo X Fold 3 tasarımı ve özellikleri

Sektörde sızıntılarıyla bilinen Ice Universe, vivo X Fold 3 modelinin tasarımını gözler önüne serdi. Buna nazaran katlanabilir telefon dal standartlarında kıyasla biraz büyük sayılabilecek çerçevelere sahip olacak. Bununla birlikte sağ üst köşesinde bir adet selfie kamerası bizleri karşılayacak.


vivo x Fold 3 nasıl görünecek? vivo X Fold 3 tasarımı ve özellikleri

vivo x Fold 3 nasıl görünecek? vivo X Fold 3 tasarımı ve özellikleri

Şu an için katlanabilir telefonun art panel dizaynına dair bir ayrıntı elimizde yok. Lakin geçmiş raporlara nazaran selefindeki dairesel kamera konseyimi anlayışını devam ettirecek. Burada muhtemelen üç adet kamera ve bir adet LED flaş bizleri karşılayacak. Öte yandan savlara nazaran telefon Mac aygıtları uzaktan denetim edebilecek.

Vivo X Fold 3 ve X Fold 3 Pro sırasıyla V2303A ve V2337A model numaralarıyla MIIT bilgi tabanında ortaya çıktı. Bu lansmanın yakında olduğuna işaret ederken, tanıtım tarihi konusunda da kıymetli bilgileri bizlere veriyor.

vivo’nun mart ayında büyük bir aktiflik düzenlemesi bekleniyor. Üstteki ayrıntıları da dikkate alarak markanın bu aktiflikte Vivo X Fold 3 ve X Fold 3 Pro‘yu görücüye çıkarması epeyce beklenen. Birebir vakitte birçok kaynak da kelam konusu aktifliğin firmanın katlanabilir telefonlara mesken sahipliği yapacağını düşünüyor.

Bununla birlikte standart modelin geçtiğimiz IMEI bilgi tabanında tespit edildiğini belirtelim. Pro’nun ise bu üzere sertifika web sitelerinde çok fazla görünmediğini ekleyelim.

Sektörün emniyetli isimlerinden Digital Chat Station geçtiğimiz günlerde vivo X Fold 3 ailesinin ilgili yeni ayrıntılarını gözler önüne serdi. Buna nazaran telefonlarda OmniVision OV50H ana kamera yer olacak. Bunun dışında telefoto sensörü de katlanabilir aygıtlarda kullanılacak. Hatta ilgili lensin 64 Megapiksel çözünürlüğünde olacağı söyleniyor.

Kaynağa nazaran telefonlar ince ve hafif bir yapıya sahip olacak. Dahası, X Fold 3‘ün Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, Pro’nun ise Snapdragon 8 Gen 2’ten güç alacağı sav ediliyor. Son olarak Standart modelde ultrasonik ekran altı parmak izi tarayıcı ve kablosuz şarj gibi amiral gemisi özellikleri kullanılmayacak. Pro’yu satın alan kullanıcılar ise bu özelliklere sahip olabilecek.

Comments are closed.