vivo-tum-akilli-telefonlari-icin-alisveris-kredisi-kampanyasi-baslatti-iste-ayrintilar-n3EVICMM.jpg

vivo, Tüm Akıllı Telefonları İçin Alışveriş Kredisi Kampanyası Başlattı: İşte Ayrıntılar

Bir müddettir Türkiye’de de geniş kitlelere hitap eden Çinli teknoloji devi vivo, yeni bir akıllı telefon satın almak isteyen tüketicileri mest edecek bir kampanya başlattı. Şirket, bu kampanya kapsamında alışveriş kredisi verecek. V ve Y serisi akıllı telefonlarını 3 ay vade farksız taksitle satacak. Böylece tüketici, içinde bulunduğumuz bu güç şartlarda daha rahat bir biçimde akıllı telefon satın alma imkânı yakalamış olacak.

vivo’nun alışveriş kredisi kampanyası, 31 Mart’a kadar geçerli olacak. Kampanyaya katılmak isteyen tüketicilerin, “myvivoshop.com” adresi üzerinden sipariş geçmesi gerekecek. Markanın Türkiye’ye yeni gelen telefonu V30 da bu kampanya kapsamında olacak. Ayrıca V29 5G ve V29 Lite ile Y36, Y35, Y27, Y22S, Y17S ve Y16 üzere modeller de 3 ay vade farksız taksitle satın alınabilecek.

Diğer kampanyalar da tüm süratiyle devam ediyor!

vivo’nun en yeni kampanyası alışveriş kredisi olsa da marka, resmî internet sitesinde pek çok kampanyaya da mesken sahipliği yapmaya devam ediyor. Mesela vivo V30 için sepet indirimi ve TWS 3e kablosuz kulaklık armağanını atlamamak lazım. Ayrıyeten başka akıllı telefon modellerinde de sepette indirim imkânları sunuluyor. Bu ortada; vivo V30 için dört yıl boyunca geçerli, pil sıhhati yüzde 80’in altına düşerse fiyatsız pil değişim garantisi sunulduğunu da belirtelim.

vivo V30 hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz:

vivo’nun V serisi akıllı telefonları ön plana çıkıyor olsa da Y serisinde de hiç üzücü modeller bulunmuyor. Y36 yüksek performansı, geniş depolama alanı, gelişmiş kamera ve güçlü batarya özellikleri ile akıllı telefon kullanıcılarının ihtiyaçlarını en yeterli halde karşılıyor. Y35’in ise Yıldızlı Mavi ve Gün Doğumu renkleri büyük beğeni topluyor. Bilhassa bahar aylarında kişiliğini ve usulünü canlı renklerle söz etmek isteyen kullanıcılar için şık ve şık bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Comments are closed.