vivo-t3x-5g-bu-ayin-sonunda-piyasaya-surulebilir-1T3UBCzy.jpg

Vivo T3x 5G bu ayın sonunda piyasaya sürülebilir

vivo, T3x 5G akıllı telefonunu yakın vakitte Hindstan’da piyasaya sürebilir. Marka, kısa bir mühlet evvel T3 5G’yi piyasaya sürmüştü. Şimdiyse 91mobiles’ın savına nazaran, T3x 5G’nin Hindistan’da satışa sunulacağı bildiriliyor.

vivo, T3x 5G hakkında rastgele bir detay açıklamamış olsa da 91mobiles Hindi tarafından hazırlanan bir rapor, telefonun lansman takvimi, fiyatı ve öbür değerli detayları hakkında bilgiler içeriyor. Öncelikle telefonun Nisan ayının üçüncü haftasında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Uzmanlar, bu tarihin 19 yahut 22 Nisan olabileceğini belirtiyor. Buna ek olarak, şirketin önümüzdeki haftadan itibaren lansmanla ilgili tanıtımlara başlaması bekleniyor.

Telefonun fiyatına gelince, Hindistan’da 12.000 ila 15.000 Rs ortasında bir fiyat etiketiyle piyasaya sürüleceği ön görülüyor. Şayet bu iddialar hakikat çıkarsa, vivo T3x 5G birçok kullanıcı için uygun fiyatlı bir seçenek olacak.

Vivo T3x 5G’nin teknik özellikleriyle ilgili olarak şimdi çok fazla detay mevcut değil. Lakin, yaklaşan telefonun geçen yılki Vivo T2x 5G modeline yakın özelliklere sahip olması beklenen.

Vivo T2x 5G, 60Hz yenileme suratına sahip 6,58 inç FHD + LCD bir ekran kullanıyor. Gücünü 8GB’a kadar RAM ve 128GB depolama alanı ile birlikte MediaTek Dimensity 6020 işlemciden alıyor ve Android 13 tabanlı Funtouch OS üzerinde çalışıyor. Kamera tarafında telefon, 50MP ana kamera, 2MP ikincil kamera ve 8MP ön kameraya sahip. Pili ise 18W süratli şarj teknolojisine sahip 5.000mAh kapasiteli bir pilden oluşuyor.

Comments are closed.