vivo-pad-3-pronun-tam-bir-performans-canavari-olacagini-gosteren-teknik-ozellikleri-ortaya-cikti-jaaBZ34I.jpg

vivo Pad 3 Pro’nun Tam Bir Performans Canavarı Olacağını Gösteren Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı

Çinli teknoloji devi vivo, uzunca bir müddettir “Pad 3 Pro” olarak isimlendireceği yeni tablet modeli üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Daha evvel ortaya çıkan birtakım bilgiler, bu tabletin kimi teknik özelliklerini gün yüzüne serdi. Muteber sızıntı kaynaklarından “Digital Chat Station” tarafından yapılan son açıklamalarsa bu tabletin neredeyse tüm özelliklerinin gün yüzüne çıkmasını sağladı. Artık yalnızca vivo’nun Pad 3 Pro lansmanını düzenlemesini bekliyoruz.

vivo Pad 3 Pro, sızıntı kaynağımızın tezine nazaran MediaTek Dimensity 9300 işlemciden güç alacak. TSMC’nin 4 nm üretim mimarisinden geçerek üretilecek bu işlemci, 16 GB RAM ve 512 GB depolama alanı ile eşleştirilecek. Bu özellikleriyle vivo Pad 3 Pro, sahiden de güçlü bir tablet olarak karşımıza çıkacak. 

Ekranı ile de mest edecek

Digital Chat Station’dan gelen bilgilere nazaran vivo Pad 3 Pro, 3096 x 2064 piksel çözünürlüğe (3K) sahip 12.95 inç boyutlu bir ekranla gelecek. LCD yapıdaki bu ekran, bir tablet için gereğince yeterli bir tecrübe sunacak. Tablette manzaralı görüşmeleri sağlayacak olan selfie kamera 8 MP çözünürlük sunacak. Geride ise tek bir kamera göreceğiz. Bu kameranın çözünürlüğü 13 MP olacak. Şimdi batarya kapasitesi belirli olmayan tabletin, 88W süratli şarj desteği sunacağı da söylentiler ortasında.

vivo Pad 3 Pro teknik özellikleri (kesinleşmedi):

Ekran 12.95 inç, 3K (3096 x 2064 piksel), LCD
İşlemci MediaTek Dimensity 9300
RAM 16 GB
Depolama 512 GB
Ön Kamera 8 MP
Arka Kamera 13 MP
Batarya 88W süratli şarj

vivo Pad 3 Pro’nun ne vakit lansman yapacağı şimdilik açıklanmadı. Bu tablet tanıtıldığında yılın en dikkat çeken eserlerinden biri olacak üzere görünüyor. 

Comments are closed.