state-of-decay-3-xbox-sunumunda-gosterilebilir-ShFzBYkr.jpg

State of Decay 3 Xbox Sunumunda Gösterilebilir

 
Zombi temalı açık dünya hayatta kalma üzerine kurulu bir seri olarak karşımıza çıkan ve oyuncular tarafından bir oldukça sevilen State of Decay’ın yeni oyunu için çeşitli söylentiler ortaya çıktı. Savlara nazaran State of Decay 3, Haziran ayında gerçekleştirilecek olan Xbox sunumunda uzunluk gösterecek.
 
State of Decay 3, 2020’de duyuruldu
 
 
 
Yayıncılığını Xbox takımının üstlendiği State of Decay serisi günümüzde hala oynanmaya ve dikkat çekmeye devam ediyor. Birinci olarak 2020 yılında düzenlenen Xbox sunumunda, geliştirici Undead Labs serinin yeni oyunu State of Decay 3 üzerinde çalıştıklarını duyurdu ve burada birinci fragman bizlere sunuldu. Bugüne kadar sessizliğini koruyan üretim için heyecanlı bekleyiş sürüyor.
 

WindowsCentral’dan Jez Corden’ın yayınladığı yeni bir habere nazaran, Haziran ayı içerisinde gerçekleştirilecek olan Xbox canlı yayın etkinliğinde State of Decay 3 yeni fragmanı ile bir arada karşımıza çıkacak. Öte yandan Haziran ayında gerçekleştirilecek olan sunumlarla birlikte yeni Call of Duty ve Gears 6 oyunlarının da ortaya çıkacağı bildiriliyor.

Tags: No tags

Comments are closed.