stalker-uclemesi-ps4-ve-xbox-one-icin-yayinlandi-URbDvfeT.jpg

STALKER Üçlemesi PS4 ve Xbox One için Yayınlandı!

 
GSC Game World tarafından daha evvel öteki platformlar için piyasaya sürülen STALKER üçlemesi artık PlayStation 4 ve Xbox One konsollarına gelmiş durumda. S.T.A.L.K.E.R.: Legends of the Zone Trilogy yeni paket, 40 dolarlık bir fiyat etiketi ile birlikte karşımıza çıkıyor.
 
İyileştirilmiş özelliklerle birlikte geldi 
 
 
 
S.T.A.L.K.E.R.: Legends of the Zone Trilogy ismindeki bu paket içerisinde S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky ve S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat oyunları yer alıyor. Şayet dilerseniz her oyunu farklı ayrı satın alabiliyor ve 20 dolarlık bir fiyat etiketi ile bir arada oyunun tekli fiyatı karşımıza geliyor.
 
MATABOO stüdyosu tarafından geliştirilen klasik oyunların yeni sürümleri içerisinde yeni bir arayüz, denetimler, elden geçirilmiş görseller, güzelleştirilmiş atış sistemi, kupalar ve daha fazlası yer alıyor. Tıpkı vakitte konsollar için optimize edilmiş bir sistemin olduğundan da bahsedebiliyoruz.
 
 
 
İlerleyen süreçte oyuna mod.io üzerinden yeni mod dayanakları de eklenecek ve hem PlayStation hem de Xbox oyuncuları PC’de mevcut olan modları konsollarına dahil edebilecek. Hülasa PC’de bulunan modları konsollarda da deneyimleyebileceksiniz. Öbür taraftan ilerleyen bir tarihte PlayStation 5 ve Xbox Series için yayınlanan grafik ve performans iyileştirmeleri bu sürüme dahil olacak.
 
Duyuru fragmanı 
 
 

Tags: No tags

Comments are closed.