seckin-magnolia-bloom-in-the-mist-konsollar-ve-pc-icin-cikis-yapiyor-cV8OGETN.jpg

SEÇKİN MAGNOLIA: Bloom in the Mist, Konsollar ve PC için Çıkış Yapıyor

 
Yayıncı Binary Haze Interactive ve geliştiriciler Live Wire ve Adglobe, SEÇKİN LILIES: Quietus of the Knights’ın devamı SEÇKİN MAGNOLIA: Bloom in the Mist, 25 Mart’ta Steam üzerinden PC için Erken Erişim’de çıkacak ve akabinde 2024’te PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Switch ve PC’de tam sürüm olarak çıkacak. 2D aksiyon macera RPG’si birinci olarak Switch için 21 Şubat’ta duyurulmuştu.
 
Erken Erişim sürümünde bir köy ve oyunun birinci dört alanı yer alacak; her alanda eşsiz düşmanlar ve bosslar, her alanda müttefik olabilecek karakterler, ana oyunun temel aksiyonları ve marifetleri, marifet geliştirme ve mağaza mekaniği çeşitli isteğe bağlı özellikler ile birlikte yer alacak. Erken Erişim boyunca daha fazla alan, eşsiz düşmanlar, oyuncu hareketleri ve işverenlerin yanı sıra zenginleştirilmiş oyun mekaniği ve kıssa öğeleri eklenecek. Kullanıcı geri bildirimlerine bağlı olarak yaklaşık altı ay ile bir yıl kadar Erken Erişimde kalması planlanıyor.
 
Homunculi’yi kurtarma gücüne sahip bir “Uyumcu” olan Lilac olarak oynuyorsunuz. Uyandığınızda kendinizi yeraltının derinliklerinde bir laboratuvarda buluyorsunuz. Orada, krallığın çöküşüne yakından karışan Homunculi’lerle tanışacaksınız. Homunculi ile birlikte Duman Ülkesi’nde kayıp anılarınızı ve pahalı arkadaşlarınızı aramak için yola çıkın. Felaketle sonuçlanan Vefat Yağmuru’ndan onlarca yıl sonra, kıyamet sonrası bir dünyada yıkım ve yine doğuş seyahatini takip edin.
 
Fragman Videosu 
 
 

Tags: No tags

Comments are closed.