samsungun-uygun-fiyatli-telefonu-lansman-oncesi-ortaya-cikti-abpHIXcV.jpg

Samsung’un uygun fiyatlı telefonu lansman öncesi ortaya çıktı!

Akıllı telefon işindeki hissesini artırmak için çalışmalarını sürdüren Samsung cephesinde bir müddettir argümanlarla gündemden düşmeyen Galaxy A55 5G modeli için geri sayım başladı. Telefon son olarak lansman öncesi Google Play Console’da ortaya çıktı ve kilit özellikleri muhakkak oldu. İşte Samsung Galaxy A55 5G özellikleri ve potansiyel tanıtım tarihi!

Samsung Galaxy A55 5G özellikleri ve potansiyel tanıtım tarihi

Samsung Galaxy A55 5G; SM-A556E model numarasıyla Google Play Console’da ortaya çıktı. Buna nazaran akıllı telefon; Samsung Xclipse 530 GPU ile gelen Exynos 1480 işlemcisinden güç alacak. Bunun dışında aygıtta 8 GB RAM ve Android 14 karşımıza çıkacak. Natürel burada daha farklı bellek opsiyonlarının olma ihtimalini de akıllardan çıkarmamak kıymetli.

Akıllı telefon, 1080p çözünürlük ve 13:6 en uzunluk oranı sunan 6,5 inçlik Full HD bir ekranla gelecek. Dahası, bu ekranın delikli bir tasarım sunduğunu belirtelim. Google Play Console bilgilerine nazaran akıllı telefon, Galaxy A35 5G’ye benzer düz bir çerçeve dizaynıyla gelecek. Bunun yanı sıra 25W suratlarını destekleyen 5000 mAh’lik bir bataryadan beslenecek.

Önde 32 Megapiksel selfie kamerası yer alırken, geride 50 Megapiksel ana, 12 Megapiksel ultra geniş açı ve 5 Megapiksel makro sensörden oluşan üçlü kamera heyetimi karşımıza çıkacak. Son olarak telefonun mart ayında kullanıcıların beğenisine sunulması bekleniyor.

Siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce akıllı telefon beklentileri karşılayacak mı? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Comments are closed.