samsungun-akilli-yuzugu-galaxy-ring-kismen-tanitildi-iste-aciklanan-ozellikleri-1K59DACD.jpg

Samsung’un Akıllı Yüzüğü “Galaxy Ring” Kısmen Tanıtıldı: İşte Açıklanan Özellikleri

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Galaxy S24 ailesinin lansmanında bir sürpriz yapmış ve “Galaxy Ring” olarak isimlendirdiği akıllı yüzüğünü duyurmuştu. Şirket, o günkü aktiflikte bu yeni yüzükle ilgili ayrıntılı bir açıklama yapmamıştı. Mobile World Congress (MWC 2024) aktiflikleri kapsamında yeni bir aktiflik daha gerçekleştiren şirket, bu defa akıllı yüzüğü ile ilgili daha ayrıntılı bilgi verdi.

Samsung tarafından yapılan açıklamalara nazaran Galaxy Ring, bilhassa de sağlık fonksiyonlarıyla ilgili bir eser olarak karşımıza çıkacak. Samsung Dijital Sıhhat Birimi Başkan Yardımcısı Dr. Hon Pak tarafından yapılan açıklamalarda, bu aygıtta kalp atış suratı, hareket sensörü ve detaylı uyku takipçisi gibi özelliklerden bahsedildi. Ayrıyeten bayanlar için regl takipçisi özelliği de Samsung’un yeni akıllı yüzüğünde yer alacak. 

Samsung Galaxy Ring işte bu türlü görünecek:

Samsung Galaxy Ring; Seramik Siyah, Platin Gümüş ve Altın renk seçenekleriyle satışa sunulacak. Ayrıyeten bu akıllı yüzükler, farklı parmak genişlikleri için çok sayıda çap seçeneği ile satın alınabilecek. Hafif bir yapıya sahip olduğu açıklanan akıllı yüzüğün boyutu arttıkça, batarya kapasitesi de yükselecek. Lakin ortadaki farkın kullanımdaki tesiri muhakkak değil. Aslına bakacak olursak Samsung, en küçük ebatlı yüzüğün kullanım mühletini bile açıklamadı.

Samsung, Galaxy Ring’in özelliklerini açıklama konusunda hayli ketum bir hal sergiliyor. Şirketin neden bu türlü bir şey yaptığını bilemiyoruz lakin bugünkü aktiflik, Galaxy Ring için artık çok uzun bir müddet kalmadığını gözler önüne seriyor. Şirket er ya da geç bu eseri tanıtacak ve tüm özelliklerini açıklayacak. Fakat bunun ne vakit gerçekleşeceğini, Galaxy Ring tanıtıldığında kaç paradan satın alınacağını bilemiyoruz.

Samsung Galaxy Ring’in birinci tanıtımını hatırlamak isterseniz:

Comments are closed.