samsung-unpacked-tarihi-ortaya-cikti-neler-tanitilacak-Y5VejeX9.webp

Samsung Unpacked tarihi ortaya çıktı! Neler tanıtılacak?

Samsung, en yeni katlanabilir akıllı telefonlarını Temmuz ayı başında tanıtmaya hazırlanıyor. Teknoloji devinin, her yıl düzenlediği Samsung Unpacked aktifliğini 12 Temmuz tarihinde Paris’te gerçekleştirmesi bekleniyor. Aktiflikte en önemli Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6’yı duyurması mümkün.

Yeni Galaxy Unpacked 12 Temmuz’da düzenlenebilir

Bu tarih, geçtiğimiz yılın Temmuz sonunda tanıtılan Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5’e kıyasla daha erken bir lansman tarihi manasına geliyor. Lakin sızıntılara nazaran Samsung, 26 Temmuz’da başlayacak Paris Olimpiyatları öncesinde Avrupa pazarına odaklanmayı amaçlıyor.

Avrupa, Samsung’un Çinli markalara karşı galip gelebildiği değerli pazarlardan biri olmaya devam ediyor. Bu kapsamda şirket, Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6’yı olimpiyatlarda öne çıkarmak istiyor.

Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6’nın özellikleri hakkında çok fazla şey bilinmiyor, lakin aygıtların son testlerini Nisan ayında tamamlayacağı düşünülüyor. Bu da telefonların geliştirme evresinin, evvelki Galaxy modellerine kıyasla daha ileride olduğunu gösteriyor.

Samsung’un ayrıyeten daha ucuz Z Fold 6 Lite yahut çok daha güçlü Z Fold 6 Ultra üzere modeller sunması da mümkün duruyor. Lakin şirketten bu iki model haricinde rastgele resmi bir açıklama gelmediğini belirtelim.

Öte yandan MWC 2024 kapsamında gösterilen Galaxy Ring’in bu aktiflikte Avrupa pazarına sunulması bekleniyor. Teknoloji devi, yılın ikinci yarısına girerken satış ivmesini müdafaaya ve katlanabilir aygıtları ön plana çıkarmaya çalışıyor.

Comments are closed.