samsung-galaxy-ai-ozellikleri-iphonelara-ve-tum-android-telefonlara-geldi-pekala-nasil-kullanilacak-MiNjqvui.jpg

Samsung Galaxy AI Özellikleri iPhone’lara ve Tüm Android Telefonlara Geldi: Pekala Nasıl Kullanılacak?

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, bundan birkaç yıl evvel dikkat çeken bir işe imza attı. Şirket, iPhone sahiplerinin Galaxy tecrübesini yaşaması için “Try Galaxy” olarak isimlendirdiği hizmeti kullanıma sundu. Try Galaxy, iPhone ekranına en yeni Samsung Galaxy S serisi telefonun sunduğu tecrübeleri getiriyordu. Gaye, Apple müşterilerini Samsung ekosistemiyle tanıştırmaktı.

Şimdiyse Samsung’dan mevzuyla ilgili yeni bir atılım geldi. Şirket, Try Galaxy yazılımını One UI 6.1‘i destekleyecek halde güncelledi. Hizmet, bu sayede Galaxy S24 ailesi ile tanıtılan “Galaxy AI” özelliklerini desteklemeye başlamış oldu. Üstelik yalnızca iPhone sahipleri değil, Android telefon kullanıcıları da One UI 6.1 tecrübesini süratlice yaşayabilecekler.

Canlı Çeviri, Sohbet Yardımı ve dahası

Try Galaxy’nin yeni sürümü, Galaxy S24’ün ana ekranını simüle ediyor ve Galaxy AI özelliklerinin iPhone yahut öteki Android telefonlarda deneyimlenmesini sağlıyor. Hizmeti kullanmak isteyen tüketiciler, Canlı Çeviri özelliği başta olmak üzere Sohbet Yardımı, Not Yardımı, Fotoğraf Yardımı ve “Daire ile Arama” üzere özelliklerin önizleme sürümlerine ulaşabilecekler. Öte yandan; Galaxy S24 serisinin Nightography Zoom, Super Steady ve Portre Modu üzere kamera odaklı özellikleri de Try Galaxy’de bulunacak.

Samsung Galaxy AI’ın neler sunduğunu merak ediyorsanız:

Eğer siz de Try Galaxy üzerinden One UI 6.1 ile kullanıcılara ulaşacak özellikleri denemek isterseniz buradaki ilişkiyi kullanabilir yahut aşağıdaki QR kodu akıllı telefonunuza okutabilirsiniz.

Comments are closed.