ramazanda-genis-aile-fotograflari-icin-vivo-v30-kamera-ozellikleri-eTO7FU8S.jpg

Ramazan’da geniş aile fotoğrafları için: vivo V30 kamera özellikleri!

Ramazan Bayramı yaklaşırken aile fotoğrafları çekmenin kıymeti ve zorlukları tekrar gündeme geldi. Geçmişte büyük aile fotoğraflarını çekmek için büyük fotoğraf makineleri, tripodlar kullanmak ve herkesin kadraja sığması için uzun uğraşlar vermek gerekiyordu. Lakin günümüzde, teknolojideki ilerlemeler bu süreci kolaylaştırıyor. Bilhassa gelişmiş kamera özellikleri ile vivo V30 sayesinde çekeceğiniz fotoğraflarda kadraja tüm sevdiklerinizi kolaylıkla sığdırabileceksiniz.

Gelişmiş kamera özellikleri ile vivo V30 Ramazan Bayramı’nda yanınızda

vivo V30, kullanıcıların yüksek kalitede fotoğraflar çekmelerini sağlamak üzere tasarlanan gelişmiş kamera özellikleri ile geliyor. Bu akıllı telefonda çeşitli çekim senaryolarında esneklik ve yaratıcılığı maksimize etmek için üçlü ana kamera sistemi bulunuyor.

Birincil 50 MP geniş açı kameraSI f/1.9 diyafram açıklığına, büyük bir sensöre ve yüksek çözünürlüklü bir imaj sensörüne sahip. Bu da düşük ışık şartlarında bile net fotoğraflar çekmesini sağlıyor. Optik manzara sabitleme ve faz algılamalı otomatik odaklama özellikleri her vakit net sonuçlar elde etmenizi sağlıyor.

50 MP ultra geniş açı kamerası geniş görünümleri ve büyük küme fotoğraflarını yakalamak için birebir. Çünkü 119 derecelik geniş bir görüş alanı sunuyor. Üçüncü lens de makro çekimler ve derinlik algısı için yardımcı oluyor.

V30’un kamera yetenekleri yalnızca fotoğraflarla sonlu değil. Birebir vakitte 4K çözünürlükte görüntü kaydı da yapabiliyor. Burada kullanılan elektronik imaj sabitleme hareket halindeyken dahi stabil imajlar elde etmenize imkan sağlıyor.

Özçekim kamerası da 50 MP geniş açı lensi ile yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekmenize imkan sağlıyor. Ayrıyeten art kameranın çabucak altında alışa geldiğimiz flaş sistemlerinden farklı olarak Star Işığı kullanıldığını da belirtelim.

Özellikler
Ekran Boyutu: 6,78 inç – AMOLED
1,5K çözünürlük
120 Hz yenileme hızı
300 Hz dokunmatik örnekleme hızı
452 PPI
2160 Hz PWM karartma
2800 nit zirve parlaklık
İşlemci: Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3
Arka Kameralar: – 50 Megapiksel ana kamera
– 50 Megapiksel ultra geniş açılı kamera
Ön Kamera: 50 Megapiksel
RAM: 8 GB / 12 GB – LPDDR4x
Depolama: 256 GB / 512 GB – UFS 2.2
İşletim Sistemi: Android 14 tabanlı Funtouch OS 14
Bağlantı: 5G, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.0, GNSS, NFC, USB 2.0
Batarya Kapasitesi: 5.000 mAh
Şarj Suratı: 80W kablolu şarj

Comments are closed.